Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lpg'den Benzine geçiyor !

Arkadaşlar sorunu çözdük, lpg beyninin orda bir sigorta bozulmus onu degistirik suan bi problem kalmadi. Herkeze ilgisi icin tekrardan tesekkur ederim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

aynı sorunu yaşıyorum ama her zaman değil. devire yüklendiğimde benzine geçiyor. brc servisine gösterdim, gerekli ayarları yaptık dediler. bir de 2 tane filtre değiştirdiler, cpu yazılımını güncellediler.

çıkışta yeniden yükleneyim dedim, trafiğin ilk müsait olduğu yerde yüklendim yine benzine geçti.

ama şunu farkettim;

yakıtı son zamanlarda hep opetten aldım ( lpg ) öncesinde bir şey yoktu, sonra yeniden değiştirdim yine bir şey yok.

anladığım kadarıyla araç maks tork seviyesine yakşlaştıkça lpg fakir kalıyor, hali ile sistem benzine geçiyor o torku sağlayabilmek için.

önce aldığım yerin lpg si daha kaliteli olduğu için herhangi bir yetmeme durumu olmadığından cayır cayır gidiyor.

BRC ye güvenmiyorum beni çok yormuştu zamanında.(Bayi kaynaklı da olabilir komple firmayı suçlamayalım:))

Geri
Üst Alt