Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

lpg

evet öyle bir düşüncem var araştırıyorum
sıkıldım bu benzine giden paradan :)

Aramıza Hoş geliosun o zaman :)

Ustasını buluruz sıkıntı çıkmaz

nazar değmez inşallah geçen sene sıfır alıp aracımı 45 km de atiker taktırdım şuan 21.500 km de sorunsuz devam ediyorum seçim tabiki sizin ama bence lpg nin markasının olduğu kadar takan ustanın işçiliğide önemli....

bende daha 4 ay oldu ibizamı sıfır aldım ve aldığım bayide aracımın garantisi bozulmadan zavoli sıralı otogaz sistemine dönüşüm yapıldı ve şuan çok memnunum, sizede tavsiye ederim, bilmiyorum bu her markada ve araçta da aynımıdır ama anlık yakıt, ortalama yakıt değerlerini bilgisayarda görebiliyorum.

sanırım seat ile zavoli arasında anlaşma varmış.

arabamı 3 ay önce aldım.. emmegas adında italyan bi marka.. şimdilik 0 sorun.. araba rampalarda bile canavar gibi kaçıyor.. ama arkadaşlara katılıyorum.. bildiğim duyduğum marka çok önemli değil..önemli olan ustalık..

Geri
Üst Alt