Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lpg arızası

korfezliibrahim

Kayıtlı Üye
Arabada gaz olduğu halde devamli ikaz sesi uyari veriyor.gaz filtresi map sensörü isi misuru değişti problem giderilemedi pc de sicaklik hatasi veriyor ama hersey normal 3 tane ustaya gösterdim problem giderilemedi bir bilgisi olan varmi...

lpg ile bir problemse böyle sıkıntılı durumlarda tavsiye edeceğim tek yer candan otogaz, lpg ile alakalı ise kesinlikle bulurlar sorunun ne olduğunu

Evet problem lpg ile ilgili sanirim candan otogaz ıstanbul da ben kocaelindeyim.benzine alip tekrar gaza aldığımda bir sure hata vermiyor...

merhaba aynı sorunu ben yasamıstım cozumu basıttı gaz beynı degıstı sorun gıttı yınede sız sorun ustanıza ben motor yıkama yaptırdıktan sonra,oldu gazda gıderken kısa surede ıkaz verıyordu ac kapa cozum olmuyordu bılın ıstedım...

Beyın genelde cama yakın yere sabıtlenır kapalı kutudur ıkı tane soket gırıyor ıcıne ordan anlayabılırsınız eger yedek varsa ustanızda soyleyın taksın oyle kullanın bakın yapacakmı yapmıcakmı dıye

Şükürler olsun uzun uğraş sonrasi arizayi bulduk once map sensoru değişti olmadi 150 tl sonrasinda isi sensoru değişti olmadi 50 tl sonrasi bir kac kez daha ayar ve en sonunda dun aksam ustayla kurcularken benzine gecti reguletore bağlı isi musuru kablosu dip taraftan deforme olmuş değiştirdik ve düzeldi 30 tl ye hal oldu once degistirdigim parçalar belki boşuna yaklaşık 250 tl masraf yaptik duzelmedi 30 tlye hallettik şükürler olsun

Geri
Üst Alt