Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonuma LPG tavsiyeleriniz.....

Ben diğer arabaya aktırdım 2009 hyundai i30'a.. BRC taktırdım hem ustadan hem LPG den memnun değilim araçta sorun yaptı onlarca kez gittim halledemediler şimdi tekrar gideceğim tüpü komple söktürmek için..

12000 km oldu brc taktıralı hıcbır sorun yok cok sukur

yakında lpg de dizel ve benzin gibi olur ..boşuna taktırma derimm

bende lavoto var idare eder sıkıntı yok ama
brc önermişlerdi bana hep

arkadaşım bende 12/03/2011 tarihi itibariyle kayseride ustalığına çok güvendiğim bir ustaya atiker taktırdım şimdilik hiç bir sorun yok usta tanıdıktı baya konuştuk oda 8v motor için atikerin hiç bir sorun yapmayacağına karar verdik ve atiker taktırdık. şimdilikte sorun yok bunda önceki leonda da aldığımda atiker vardı üstünde ondada sorun yaşamadım zetan atiker sistemini değiştirdi beyin azılımı ab firması yapıyor ve diğer lpg firmalarınında çoğu bu firma yazılımını kullanıyorlar. ustalaığına güzenebileceğin bir yere atiker taktır derim

yakında lpg de dizel ve benzin gibi olur ..boşuna taktırma derimm

bence öyle değil ama
900 tl ye taktırdığın bir lpg yi ben aylık 400 tl benzin parası veren biri olarak 4-5 ayda kendini amorti edecektir 1.6 leonlara benzinle binmek hayal oldu vallaha benzin fiyatı 4.22 tl lpg 2.07 kayseri için geçerli fiyatlar %50 tasarruf bence imkanı olan hiç düşünmesin derim :)

Ben tüp işine pek girme derim acıkcası ama kendi bileceğin iş :) Atiker in iyi olduğunu duymustum ama ustada bitiyor iş

tavsiyede bulunan herkese çok teşekkür ederim.. Gökhan abininde dediği gibi aylık 300-400 TL benzin parası verdiğimizden dolayı artık benzin belimizi bükmeye başladı... güvenebileceğim sağlam bi LPG dönüşümcüsü arıyorum bulursam hiç düşünmeden taktıracam yani kurtuluşu yok.... :)

Geri
Üst Alt