Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonum Sağ ön kapıdan içeriye su alıyor...

benım ıbızamdada sol on koltugun altına su doluyordu polen fıltresımı ne tıkanmıstı bı kac sey degıstrdım duzeldı :)

kardeş neyi değiştirdin hatırlıyor musun mesajını görünce aklıma geldi iki yıldır polen filitresini değiştirmeyi unutuyorum onunla alakası olabilir mi? pek mantıklı gelmedide.

düğmeler büyük olasılıkla aynı işlevi görürler... sen sorularını sor yardımcı olmaya çalışırız..:eek:key:

bu arada erkan kapıdan su alma olayını bugün itibariyle çözmüş bulunmaktayım :)) malum bugün hava güzeldi kapının döşemesini söktüm.. iç levhanın etrafını güzelce zımparalayıp temizledim.. sonra slikonla etrafını bi güzel doldurdum... camı açtım sahil yolunda biraz yapıştırdım bütün havayı aldı içeriye akşama kadar kurudu slikon.. sonra cam üzerinden biraz su döktüm baktım alttaki tahliyelerden atmaya başladı... içerde sudan eser yok :))) sonrada bi sorunu daha aşmanın mutluluğu ile eve dönüşş :)

Arkadaslar benimde sağ far 1 aydır buhar içinde hala gitmedi oyle kaldı garantiden değiştirirlermi acaba ama araca sonrada xenon eklendi bi fikri olan varmı ?:)

Arkadaslar benimde sağ far 1 aydır buhar içinde hala gitmedi oyle kaldı garantiden değiştirirlermi acaba ama araca sonrada xenon eklendi bi fikri olan varmı ?:)

yeni leonlarda bu sorun kronikleşti artık... eski leonlar ya polen filtresinin oradan yada tahliye kanalları tıkanınca döşeme içinden su alıyorlar.. normalde garanti kapsamındadır ama xenon taktırdığın için sorun çıkarırlarmı bilmiyorum... bu konuyla ilgili paylaşımlar yapılmıştı.. forumda aratırsan bulabilirsin :eek:key:

Geri
Üst Alt