Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leonum Sağ ön kapıdan içeriye su alıyor...

bu arada erkan kapıdan su alma olayını bugün itibariyle çözmüş bulunmaktayım :)) malum bugün hava güzeldi kapının döşemesini söktüm.. iç levhanın etrafını güzelce zımparalayıp temizledim.. sonra slikonla etrafını bi güzel doldurdum... camı açtım sahil yolunda biraz yapıştırdım bütün havayı aldı içeriye akşama kadar kurudu slikon.. sonra cam üzerinden biraz su döktüm baktım alttaki tahliyelerden atmaya başladı... içerde sudan eser yok :))) sonrada bi sorunu daha aşmanın mutluluğu ile eve dönüşş :)

senin adına sevindim hiç gözüm basmıyor döşemeleri sökmeye ,yapamayacagımdan değilde çok uğraşacağım bakacağız bi haftasonu artık polen filitresinide bi değiştireyim 2 yıldır değişmiyor valla :D

walla bende sökme işinden korkuyordum.. ama şimdi gözüm kapalı bile sökerim yani :D bütün tırnakların,soketlerin yerini ezberledim...şimdi yapacağım tek bişey var sol kapı sensörü arızası onuda halledersem paşa paşa binerim :))) aslında bu aralar bi kocaeli seyahati yapabilirim.. geldiğimde haber ederim görüşürüz :eek:key:

walla bende sökme işinden korkuyordum.. ama şimdi gözüm kapalı bile sökerim yani :D bütün tırnakların,soketlerin yerini ezberledim...şimdi yapacağım tek bişey var sol kapı sensörü arızası onuda halledersem paşa paşa binerim :))) aslında bu aralar bi kocaeli seyahati yapabilirim.. geldiğimde haber ederim görüşürüz :eek:key:

olur tabi görüşürüz kocaelide kapı sensörünü yapan bi usta biliyorum benim ikiside arızalı adamla konuştum ama fırsat bulup götüremedim

Geri
Üst Alt