Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon

M.Sungur

Kayıtlı Üye
Merhaba. 5 ay önce sıfır leon 1.2 aldım suana kadar bir sorun yaşamadım ancak birkaç gündür park sensörü etkinlestikten sonra sag dikiz ayna aşağıya doğru inmiyor. Bunun sebebi ne olabilir?
Birde merkezi kilit devredeyken şoför haricinde diger kapıların açılabiliyor olmasi normal mi? Çok bilgim olmadığı için sormak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Merhaba. 5 ay önce sıfır leon 1.2 aldım suana kadar bir sorun yaşamadım ancak birkaç gündür park sensörü etkinlestikten sonra sag dikiz ayna aşağıya doğru inmiyor. Bunun sebebi ne olabilir?
Birde merkezi kilit devredeyken şoför haricinde diger kapıların açılabiliyor olmasi normal mi? Çok bilgim olmadığı için sormak istedim. Yardımcı olursanız sevinirim

Ayna ayar konumu R kısmında da mı eğer öyleyse multimedya da seçeneği iptal edip aracı çalıştırın bir ileri geri hareket edin sonra aracı durdurup seçeneği aktif edin ayna ayar tuşunun da R de olduğundan emin olun

Kapı kilit sistemi bu şekilde güvenlik açısından içerden açılmasına olanak veriyor komple kilitleme yapamıyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Merhaba. Aracınız hayırlısı olsun. Güle güle kullanın. Ayna için öncelikle menüden bu fonsiyonun etkinleştirilmesi gerekiyor. Eğer yişne olmaz ise aşağıdaki ayarı yapmanız gerekiyor.

1- Aracın kontağını açın ve araç ayna ayar düğmesini R ye getirin.
2- Aracı 1. vitese takın. (Otomatik ise ileri)
3- Sonra aracı geri vitese takın ve sağ aynayı istediğiniz konumda ayarlayın.
4- Vitesi yeniden ileri alıp bir miktar gidin ve aynanın düzelmesini sağlayın.
5- Sonra kontağı kapatın.
Daha sonra ayna konumu R de olduğu sürece geriye taktığınızda sağ aynanın aşağı göstermesi gerekiyor.

Merkezi kilit olayı da normal bir durum. Seat ta kapılar kilitlendiğinde sadece dışarıdan açılmıyor. Arka kapıların çocuk kilidini manuel aktif etmediğiniz sürece tüm kapılar içeriden açılabiliyor.

Merhaba. Aracınız hayırlısı olsun. Güle güle kullanın. Ayna için öncelikle menüden bu fonsiyonun etkinleştirilmesi gerekiyor. Eğer yişne olmaz ise aşağıdaki ayarı yapmanız gerekiyor.

Daha sonra ayna konumu R de olduğu sürece geriye taktığınızda sağ aynanın aşağı göstermesi gerekiyor.

Merkezi kilit olayı da normal bir durum. Seat ta kapılar kilitlendiğinde sadece dışarıdan açılmıyor. Arka kapıların çocuk kilidini manuel aktif etmediğiniz sürece tüm kapılar içeriden açılabiliyor.
Çok teşekkür ederim

Anlatmama gerek yok
Herşey anlatılmış...

Geri
Üst Alt