Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon

ferhat!!!!

Kayıtlı Üye
Arkadaslar arabamın kumandası arabayı hıc gormuyor kapılar kılıtlenmıyor acılmıyorda sorun ne olabılır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Araç kumandasında temassızlık yapıyor eğer kumandayı açabilirsen içindeki çipi çıkarıp pil üstüne tekrardan tak sonra aracı anahtar deliğinden anahtarla aç ve araçı kontak açarak resetleyip tekrardan bir dene istersen benim başımada aynısı dekgeldi

Araç kumandasında temassızlık yapıyor eğer kumandayı açabilirsen içindeki çipi çıkarıp pil üstüne tekrardan tak sonra aracı anahtar deliğinden anahtarla aç ve araçı kontak açarak resetleyip tekrardan bir dene istersen benim başımada aynısı dekgeldi

Isın kotu yanı manuelde acılp kapanmıyo:) napcam bılmıyorum en ıyısı servıse gıtmek

Geri
Üst Alt