Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon yeni fiyat listesi

1.2tsi beyaz manuel aracı almaktan vazgeçtim. Bayiyle konuştum euro sabit kalsa bile haziranda gelecek euro6 motorlu araçların fiyatinda artış olacak dedi. Fiyatina gore mantikli olduğu için almaya karar vermiştim. Artık fiyatina göre mantıklı değil bütçemi de çok zorlayacak. Forum çok güzel insallah 2.el temiz bir leon bulurum. Yorunlariniz için ayrıca teşekkür ederim.
herşeyin hayırlısı...sıfır aracın zamla birlikte bu ötv kdv olayları vatandaşı zor durumda bıraktırıyor.ikinci elin günahı yoktur :)

ibizalarda zamlanmış

IBIZA 1.4 lt. 85 hp > Reference 36.900
Ibiza 1.4 lt 85 hp > Style 39.900
Ibiza 1.2 lt TSI 105 hp DSG > Style 47.900
Ibiza 1.6 lt TDI CR 90 hp > Reference 52.900
Ibiza 1.6 lt TDI CR 90 hp DSG > Reference 57.900
Ibiza 1.6 TDI CR 90 hp DSG > Style 60.400

125hpye indirilmesi çok saçma yapacaksan zam yap, yeni alacak bi arkadaşla konuştum temmuzda 150hp act manuel fr geleceğini söyledi onuda 70000 yapar her ay ya zam ya kazık

Moderatör tarafında düzenlendi:
1,4 FR neden artık 125 bg. olarak geldiğini bilen var mı? 140 bg. iken güzel bir tercihti ama kaldırmışlar...

FR dediğinde insan birden fırlayıp istediğin hıza ulaşmanı sağlayan bir canavar arıyor, buda düşük beygirle olmuyor tabii..

Geri
Üst Alt