Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon xcellence 2018 Yeni araca seramik tavsiye

umut01

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhabalar;
Aranızda yeniyim yanlış yere konu actıysam çok özür..
Aracımız yeni ve ufak defek bakımlar yapıyorum..
aracımızı parlatmak için - turtle wax cila aldım...
şampuanımız sonax ve turtle wax...
jant temzliğimiz ve parlatıcımız yine turtle wax...
lastik parlatıcımız turtle wax...
temizlik bezlerimiz, meguiars....
bunun yanı sıra seramik kaplama yapacağım.. piyasada bir cok seramik markası mevcut..
bir önceki aracımda meguiars ın seramiği vardı.. cok mu iyi derseniz, bana göre eksileri de vardı..
kaliteli bir marka öneren var mı acaba??
şimdiden çok ama çok teşekkürler..
Ekli dosyayı görüntüle 18803Ekli dosyayı görüntüle 18802

Araba yeniyken seramik mantıklı birşey. Daha seramik işine giremedim, ama koruma ve cila işini uzun süredir yapıyorum. Bir Abimiz seramik ürünlerini yurtdışından getirtti. eğer ulasabilirsem markasinı yazarim. Kendisi bu konularda oldukça iyi. Forumda seramik konusu var, arama yaparsanız ulaşabilirsiniz. Merdiven altı ürünleri kullanmayın ve yaptirtmayin. Piyasa bu konuda oldukça çakma.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Araba yeniyken seramik mantıklı birşey. Daha seramik işine giremedim, ama koruma ve cila işini uzun süredir yapıyorum. Bir Abimiz seramik ürünlerini yurtdışından getirtti. eğer ulasabilirsem markasinı yazarim. Kendisi bu konularda oldukça iyi. Forumda seramik konusu var, arama yaparsanız ulaşabilirsiniz. Merdiven altı ürünleri kullanmayın ve yaptirtmayin. Piyasa bu konuda oldukça çakma.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
teşekkürler hocam.. iyi araştırmak lazım, piyasada seramik markası çok fazla..

Arkadaşlar merhabalar;
bunun yanı sıra seramik kaplama yapacağım.. piyasada bir cok seramik markası mevcut..
bir önceki aracımda meguiars ın seramiği vardı.. cok mu iyi derseniz, bana göre eksileri de vardı..
bende yeni aldım nereye gitsem kampanya var diyorlar işte normalde şu kadar ama kampanyalı bu kadar çok araştırdım sonuçta seramikte çiziliyor daha önce de 4 defa hondasına bmw sine seramik yaptırmış arkadaşım boşuna para verme dedi zaten kapalı garajda duruyor araba al meguıars ultimate quik wax yıkamadan sonra uygula diye tavsiyede bulundu , o bakımdan vazgeçtim

Ben Williams’ın seramik kaplamasını yaptırdım motorda kullanan arkadaşlar önermişti gayet iyi denilebilir
Seramik çiziliyor fakat birkaç kat uygulama yapılınca çizilse bile bezle silinince gidiyor

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

seramik kaplamanın bir tek avantajı var gibi;
kuş pisliklerden koruduğu kesin. rahatlıkla silebiliyorsun.. ve silerken arac boyasına zarar gelmiyor..

Arkadaşlar merhabalar;
Öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun eğer adanada ikamet ediyorsanız size bu konuda en iyi yardımcı olacak kişi Adana Detailing sahibi Mahmut beydir internette Adana Detailing diye aratarak kendisine ulaşabilirsiniz bu konuda çukurovada üzerine yoktur uygulama yaptırmasanız bile mutlaka arayıp bilgi alın çünkü konusunda uzman biridir aracınızı seramik kaplama yapacağız diyerek heba eden yerlerden önce kesinlikle iyi araştırın ....

Öncelikle aracınız hayırlı uğurlu olsun eğer adanada ikamet ediyorsanız size bu konuda en iyi yardımcı olacak kişi Adana Detailing sahibi Mahmut beydir internette Adana Detailing diye aratarak kendisine ulaşabilirsiniz bu konuda çukurovada üzerine yoktur uygulama yaptırmasanız bile mutlaka arayıp bilgi alın çünkü konusunda uzman biridir aracınızı seramik kaplama yapacağız diyerek heba eden yerlerden önce kesinlikle iyi araştırın ....
teşekkürler hocam..
arkadaşı biliyorum, bir kaç defa telefonda konuşma fırsatım oldu ama malesef yanına qidemedim.. adana da bir kaç yer var, bu işi yapanlar. bakalım kısmet diyelim üstad

Gyeon C1 üstüne gyeon Exo v2 uygula gayet güzel sonuçlar alınıyor. Fiyatları da ortalama seviyelerde. Seramik sonrası iyi bakılırsa (yikamalarda ph nötr şampuan ve yıkama eldiveni , kurulama bezi vs, petrollerdeki yikamacilardaki köpük kesinlikle vurulmamali) yaklaşık 2 yıl kullanırsın.

Adana da isen doku car care var
Instagram dan bakabilirsin uygulama fotoğraflarına @dokucarcare
Mersin den Kırmızı FR i olan Önder Baskan önerdi dersen yardimci olur.

Geri
Üst Alt