Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon vs civic

n75 valfi yani turboyu devreye sokup çıkaran bir parça o arızalıydı değiştirince iş değişti tabi

Havalar biraz düzelsin kendi aracımla kuzenimin ivtec ini rollde videoya çekicem pm den atıcam sana fikir olması açısından az çok anlarsın zaten 1.4 ün ne yapabileceğini:)

Havalar biraz düzelsin kendi aracımla kuzenimin ivtec ini rollde videoya çekicem pm den atıcam sana fikir olması açısından az çok anlarsın zaten 1.4 ün ne yapabileceğini:)

çok iyi olur ben zaten biliorum 1.4 ü hemde .ok iyi biliorum ama vtec ide biliorum onun turbosuz oluşu düşük devilerde hantal kalıo tsi a göre

çok iyi olur ben zaten biliorum 1.4 ü hemde .ok iyi biliorum ama vtec ide biliorum onun turbosuz oluşu düşük devilerde hantal kalıo tsi a göre

Valla vtec kütür kütür çevirir istediği kadar deviri rollde ama o 50nm torku kapatamaz

Onun dışında senin dediğin gibi iki aracı 5.vites 80km civarı tutup yürütürsek fark daha da açılır tsi ın lehine:eek:key:

Valla vtec kütür kütür çevirir istediği kadar deviri rollde ama o 50nm torku kapatamaz

Onun dışında senin dediğin gibi iki aracı 5.vites 80km civarı tutup yürütürsek fark daha da açılır tsi ın lehine:eek:key:

aynn alt devirde yaklaşamaz bile :D ama ben top speed i seviorum :D

can seninki 1,6 benzinli benim arabam 1,9 tdı. turbo torq falan sana bişeyler anımsatıyormu. bu anlattığımı sana harfiyen anlatacak bir şahidimde var. hoş sana bişey ispatlamak zorunda değilim ama benzinli 1.6 ile di<el 1,9 dan bahsediyorum. şimdi anladınmı.

bana bunu yazıyosun neden kısısel algıladın dıyosun sonrada serhan,konu ıcınde benım postlarıma bak senın arabanla yada denemenle alakalı bsy yazmısmıyımkı bana cıkıp senın araban 1.6 benımkı 1.9 tdı su bu dıyosun.ıster gec ıster gecme hondayı banane honda uzulsun :)

konu da mındar olcak bsy yok beyler cıcek bocek muhabbetı yapmaktansa dıbıne kadar araba konusun kısısele gırmeden kırmadan tartısalım konusalım araba forumu burası ;)

VTEC dışında olan civiclerin motor bakımından bana göre hiçbir esprisi yok. O motora saygım sonsuz :)

EOS 1.6 FSI ile 2005 Civic LS - 110 hp otomatik modeline , 0-140 arası 6 boy kadar fark atmıştık.

Zamanında yazdım b daha soylım arabasını honda ıle denemek ısteyen arabasına guvenen varsa eger techte muadılım honda arıyorum yazsın cok talıbı cıkar sonra ızlerız vıdeoları techte :)

Geri
Üst Alt