Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon ve Leonita=AŞK

Ben benzin almaktan yemek yiyemiyorum zayıfladım kurudum =)

Teşekkür ederim inşallah daha güzeli senin olur..:) benim uzun yolda sıkıntı yok ama şehir içi biraz yakmakta..18 jant falan var etkiliyo oda..fotograf8.JPG

Ekli dosyalar

• fotograf8.JPG
    fotograf8.JPG
    17.7 KB · Görüntüleme: 26
Teşekkür ederim inşallah daha güzeli senin olur..:) benim uzun yolda sıkıntı yok ama şehir içi biraz yakmakta..18 jant falan var etkiliyo oda..Ekli dosyayı görüntüle 10500

insalah insalah benım olsa ah bı dunyalar beım olur.:)ee jant var dıyosun hemde 18 dıyosun yaksın bırakta:) ben senın arabayı sahıbındenmı gordum facedemı gordum ya gozume yabancı gelmedı

insalah insalah benım olsa ah bı dunyalar beım olur.:)ee jant var dıyosun hemde 18 dıyosun yaksın bırakta:) ben senın arabayı sahıbındenmı gordum facedemı gordum ya gozume yabancı gelmedı

bütün leonlar birbirine benziyo zaten ...ufak ayrıntılar dısında bütün leonlar aynı. bende bi arka rüzgarlık var aynısından çok zor görürsün mesela:şoför
:) sadece SWC nin face sayfasında görmüş olabilirsin..hafta sonları dışında pek çıkamıyorum zaten iş güçten.

fotograf (240 x 180).jpg

Ekli dosyalar

• fotograf (240 x 180).jpg
    fotograf (240 x 180).jpg
    11.5 KB · Görüntüleme: 22
bütün leonlar birbirine benziyo zaten ...ufak ayrıntılar dısında bütün leonlar aynı. bende bi arka rüzgarlık var aynısından çok zor görürsün mesela:şoför
:) sadece SWC nin face sayfasında görmüş olabilirsin..hafta sonları dışında pek çıkamıyorum zaten iş güçten.

Ekli dosyayı görüntüle 10501
ya tamam tum leonlar aynıda ama şu çimlerde çekilmiş bir fotosu var arabanın ya facede gordum yada sahıbınden.com da tam hatırlamıyorum..ama gule gule kullan mesela bugun benım yerimede kullan herkese solerım bunu :)

Ekli dosyalar

• fotograf (240 x 180).jpg
    fotograf (240 x 180).jpg
    11.5 KB · Görüntüleme: 17
  • fotograf6 (105 x 79) (78 x 59).jpg
    fotograf6 (105 x 79) (78 x 59).jpg
    2.1 KB · Görüntüleme: 20
Geri
Üst Alt