Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon ve Leonita=AŞK

amin scw ailem inlallahhhh..dualrınız benle olsun:) babadiren tagı açalım puhaha

vallahi zaten leon içimde bir yara satıp alasım geldi yeniden...:):)

bu ilhamı verdıysem ne mutlu bana..bnece leona donmelısın:) valla leonu ferrariye değişmem aslaaaaaaaaaaa:)

Bir satan birde satmayan pisman ben bmw satip aldim leon 520 d 116i vardi bizimyeri geldi 630i bindim ben leonda mutlu oldum bana cok kisi su lafi dedi attan inip esege bindin dediler bende bana ne at ne esek lazim aracimi pit bul gozuyle goruyorum ilgi cekici gucude bana kafi

ceylom it köpekle uğraşma aslanla ilgilen sen kardeş:):) cekemeyenler der sana onları numberone araban var helal sana

Bir satan birde satmayan pisman ben bmw satip aldim leon 520 d 116i vardi bizimyeri geldi 630i bindim ben leonda mutlu oldum bana cok kisi su lafi dedi attan inip esege bindin dediler bende bana ne at ne esek lazim aracimi pit bul gozuyle goruyorum ilgi cekici gucude bana kafi
yani benim leona dönmem için speed blue renginde cupra olmalı...kısmet belki ilerde olur

Yıldız kardeş en kısa sürede hayaline kavuşman dileğimle... ben de kullandıkça daha çok seviyorum arabamı... :seat

Geri
Üst Alt