Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Vag-Com Kodları ve Yapılabilecekler

yağmur olayını yaptırmadım birşey diyemem, kapıların kilidini açıp 30 saniye araca dokunmazsanız kendiliğinden geri kilitliyor kapıları, ama herhangi bir kapı/bagaj açılırsa kapatmıyor, mk3 te yağmurda kapanmayı yapabilen oldu mu?

Peki ben araca bindim gezdim geldim ve araçtan indim gittim belli bi sure sonra kendini kapatmiyor mu ? Sadece bi defa acip 30 sn bekleyince mi kapatıyor kendini ?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hayır kapatmaz, öyle yapması güvenlik sorunları doğuracaktır, anahtar aracın içindeyken kapıları kilitleyebilir mesela.

Sadece kilit açıldıktan sonra kapılar, bagaj veya kaput belirli bir süre içinde açılmazsa veya araç belirli bir süratin üstüne çıkarsa kendisi kilitler, o dediğinizi yapabilmesi için araçta anahtarsız giriş sistemi olması lazım ve araçtan belirli bir mesafe uzaklaşmanız lazım, o da ne yazık ki leonlarda mevcut değil

Hayır kapatmaz, öyle yapması güvenlik sorunları doğuracaktır, anahtar aracın içindeyken kapıları kilitleyebilir mesela.

Sadece kilit açıldıktan sonra kapılar, bagaj veya kaput belirli bir süre içinde açılmazsa veya araç belirli bir süratin üstüne çıkarsa kendisi kilitler, o dediğinizi yapabilmesi için araçta anahtarsız giriş sistemi olması lazım ve araçtan belirli bir mesafe uzaklaşmanız lazım, o da ne yazık ki leonlarda mevcut değil

Ne yazık ki anahtarsiz giriş ve start/stop düğmesi yok :(

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba arkadaşlar 12.12 versiyon kablom geldi ama kod bölümünde anlatılan adresler ile bendeki programda yazan bazı ayar yerlerini bulamıyorum mesela

Konfor Sinyal Sayısını Deiğiştirme (Sinyal Kolune tam indirmeden yada kaldırmadan hafif bir harekette belli sayıda sinyal verip sönmesi)

Standart 3 olan bu sayıyı değiştirmek için

Ana Menü "Select" "9 " "10 Adaptasyon" orada Confort Turn Signals seçilecek "New Value" seçeneğinden "1-2-3-4-5 hangi sayıyı istiyorsanız" kaydedip çıktığımızda hazır.

Mesela bahsi geçen "
Confort Turn Signals" seçenekler içinde yok bir fikri olan varmı

Aracım 1.4tsi Fr Sc

merhaba arkadaşlar, İzmit'te nerede açtırabilirim gizli özellikleri.

Tamam arkadaslar hallettim yeni versiyon kablom ile acilabilecek tum ozellikleri actim. Sarki bile soylettim mantik isi tamamen zaten ing bilen birisi pc den anlayan birisi rahatlikla halleder.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

ya arkadaşlar makyajsız kasada amerikan park açamıyor muyuz? bi de plakalık ledlerini nasıl halledecez vagcomla

Geri
Üst Alt