Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Vag-Com Kodları ve Yapılabilecekler

bi fark yok long coding yerine instrument ten yapmış yapacağını dandik kablolar bazı yerlere girmeyebiliyor sadece birde versiyon farkı

12,10 VCDS kablosu geldi fakat programı kurup options dan 'com3' secince baya bekleyip'' yanıt vermiyor'' yazıyo. bağlanamıyorum araca. konu hakkında bilgisi olan varmı.PROGRAMDAN MIDIR.?

anadolu yakasında bu yazılım işinin anlayan yapan yer varmı bildiğiniz

kabloyla bağlanamadığımı yazmıştım.sanayide bi usta vag com Türkçe sini yükledi.bağlanıyor fakat çoğu yere giremiyor.ingilizce olanda hiç bağlanamıyordu.acaba yazılımla alakalı bir durum mudur.

kabloyla bağlanamadığımı yazmıştım.sanayide bi usta vag com Türkçe sini yükledi.bağlanıyor fakat çoğu yere giremiyor.ingilizce olanda hiç bağlanamıyordu.acaba yazılımla alakalı bir durum mudur.

12 ile başlayan versiyonmu kablonuz? Benimde elimde öyle araca bağlanmayan bir cihaz var. İmkan varsa rica etsem Türkçe olan bahsettiğiniz yazılımı bir yere yükleyip paylaşırmısınız bende bir deneyebilirim. Her yere girememesi büyük ihtimalle yazılımla alakalıdır.

Bende 2 cesit kablo var biri dandik cin mali hic bir elektronige girmiyor sadece goruyor birde kaliteli var heryere girenden.. Problem ondan kaynaklaniyordur

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Öncelikle herkeze iyiakşamlar hayırlı sürüşler.. ben ankarada ikamet ediyorum bu vag com olayına en ufakbı yakınlıgım yok ve 2 hafta ıcınde 2012 fr alıcam istanbulda bu vag com u yapan arkadaşlar varmıs duydum ancak ankarada bu işi yapabılen kısıler varmı varsa uygulama ıcın ne kadar bı mebla ıstıyorlar ö.mesajla bılgı verebılırler bana

Sendeki kablo nasil bise.bendeki gibi oldugu yerde durmasin sonra.

demem oki piyasada 2 tür çakma mal var biri çok dandik biri dandik :) eğer çok dandikse çok kısıtlı şeyler yapılıyor ama kaliteli dandik ise daha yüksek bir kapasiteye sahip şuana kadar 20 den fazla kablo satmışımdır hiç bir şikayetle karşılaşmadım

2011 İbiza Copa da geri vitese taktığımızda sağ aynanın eğilmesi ve sonra 1. vitese takınca normale dönme olayı var mı?

Geri
Üst Alt