Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Vag-Com Kodları ve Yapılabilecekler

valla bende yabancı dil yok bir arkadaş yardımcı olsada bende alsam şu ürünü 1.6 tdi 2011 leon aracıma teşekkürler

Alcak olanlar toplu sıparıs versın beyler kargo parasından yırtarsınız en azından bolusmus olursunuz

Az once ender elektronigi aradim..makyajsiz kasa icin cok kisitli ozellik acabiliyoruz dedi..Bende zaten hepsi acik yapabildikler sadece uzunlari yakinca sislerin sonmesi yani sellektor yapinca; bir de kapilari kitleyince beep sesi..

valla bende yabancı dil yok bir arkadaş yardımcı olsada bende alsam şu ürünü 1.6 tdi 2011 leon aracıma teşekkürler

abi ben toptancısıyla görüştüm online. uyar dedi. ross-tech'in sitesinde de hangi yıla hangi kablo gerek ona baktım ve benim 2011 için 10.6 sürümlü hex-can kablosunun siparişini verdim. ebay'e bakmadım bile. dediğim sitede solda var zaten kablonun adı. VAG-COM 10.6 VCDS HEX . Fiyat kıyaslayıp karar veriniz. Yok ebay daha iyi derseniz ben yardımcı olurum sıkıntı yok.

Az once ender elektronigi aradim..makyajsiz kasa icin cok kisitli ozellik acabiliyoruz dedi..Bende zaten hepsi acik yapabildikler sadece uzunlari yakinca sislerin sonmesi yani sellektor yapinca; bir de kapilari kitleyince beep sesi..

sende hani özellikler açık ki abi?

sende hani özellikler açık ki abi?

Virajlarda sislerin yanmasi sinyal 3 kere dokunmatik yanmasi arka cam su kalinca silecegin devreye girmesi...o bunlari yapabiliyoruz dedi ; bende bunlar var dedim..sadece onceden saydigim ikisi yoktu..usenmezsem birgun gidip onlari da actiricam..30 liraymis..

Virajlarda sislerin yanmasi sinyal 3 kere dokunmatik yanmasi arka cam su kalinca silecegin devreye girmesi...o bunlari yapabiliyoruz dedi ; bende bunlar var dedim..sadece onceden saydigim ikisi yoktu..usenmezsem birgun gidip onlari da actiricam..30 liraymis..

anladım abi sağol :)

olaya ozellık acma olarak bakmayın bu arada vag.com servıste kullanılan b dıagnostık cıhazının daha kullanıslısı dıyelım,bsylerı acıp kapayabılırken aynı zamanda log alabılceksınız arıza kodu oldugunda kendınız b yere gıtmeden ogrenebılceksınız ne oldugunu

olaya ozellık acma olarak bakmayın bu arada vag.com servıste kullanılan b dıagnostık cıhazının daha kullanıslısı dıyelım,bsylerı acıp kapayabılırken aynı zamanda log alabılceksınız arıza kodu oldugunda kendınız b yere gıtmeden ogrenebılceksınız ne oldugunu

Kesinlikle. Tam anlamıyla kullanabilir ve okuyabilirsek, diagnostic çok önemli.

arkadaşlar makyajlı kasada bir çok özelliği kaldırmışlar gibi diye duydum bende 2011 1.4 tsi var hangi özelliklerin açılıp açılmadığını bilmiyorum birazda yabancıyım bu konulara bilgi verirseniz sevinirim teşekkür ilginize:)

Geri
Üst Alt