Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Vag-Com Kodları ve Yapılabilecekler

Hmm bu hafızalı koltuk olayını duymuştum ama Golf 7 de hafızalı koltuk olmadan da bu özellik mevcut. Dediğin gibi ayrı bir tertibat var demekki.

Hmm bu hafızalı koltuk olayını duymuştum ama Golf 7 de hafızalı koltuk olmadan da bu özellik mevcut. Dediğin gibi ayrı bir tertibat var demekki.

abim bizim sciroccodada vardı ama hafızalı koltuk yoktu.hafızalı koltukla gelen bir özellik ama fabrika kafasına göre koyup koymuyor işte en azından 2011 de öyleydi şuanda ilk çıkan 2013 leonlara koydular sonra kaldırdılar diye biliyorum

Kesin bu da doğuş grubun işidir. Neyse sağlık olsun artık.

kablosu olan ve kayseride ikamet eden arkadaşlar pm yoluyla ulaşabilirler mi ?

Ayna işi doğuşun işi değil, programlamasında bir hata olduğu için 21. hafta sonrasında üretilen araçlardan dünya çapında kaldırıldı (bütün markalarda) şimdi düzeltilmiş ve geri eklenmiş galiba, ayrıca hafızalı koltukla falan alakası yok, keza yeni leonda hafızalı koltuk yok.

Hata da şu şekilde, geri vitese takınca aynayı aşağı indiriyor sonra hız galiba 30 kmyi geçince geri yükseltiyor fakat birkaç derece aşağıda kalıyor, her seferinde elle müdahele etmeniz gerekiyor, bunun için kaldırıldı, düzeltildiyse zaten servislere güncellemesi gelmiştir, hem bizim araçlar güncellenir hem de özelliğin olmadığı dönemdeki araçlarda güncelleme yapılıp özellik açılır

şimdi yağmur yağında cam ve sunroof kapanıyor ama park halindeyken kapanıyor yazılmış peki yolda araç ilerlerken kapanmıyor mu bir diğer sorumda kapıların kilitli olması şart mı yoksa farketmiyor mu ? Bir de bazı araçların güvenlik gereği kapıları kilitlemeyi unuttuğumuz zaman belli bir süre sonra otomatik kapıları kilitliyor bu özellik leon larda (özellikler 2013 yeni leon larda) var mı ??

yağmur olayını yaptırmadım birşey diyemem, kapıların kilidini açıp 30 saniye araca dokunmazsanız kendiliğinden geri kilitliyor kapıları, ama herhangi bir kapı/bagaj açılırsa kapatmıyor, mk3 te yağmurda kapanmayı yapabilen oldu mu?

Daha önce ben söylemiştim yağmurda kapatılıyor diye fakat daha burada onu bulan kimse olmadı hatta servise bile soruyorum bilmiyor kimse ender elektronik te kurcalamamız gerekiyor diyor. Yurt dışındaki forumları inceliyorum yapıp nasıl olduğunu paylaşan birileri çıksın diye

Ilk sayfada nasıl yapıldığı yazıyor kablosu olan arkadaşlar dener ve bi video paylasirsa öğrenip görebiliriz :)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt