Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon ST bagaj perdesi

yaa işyerinde gözüm argon kaynağı almış dostum gözlerim yandı ekran bakmaktan ..bakarmısın nosunu göremedim :D bana no söle fiyatını parça kodunu sölim 754867950.png
[doublepost=1508080801,1508080285][/doublepost]gözler drakula oldu :) 9 nolu parça perde kilidi olarak gosteriyor
VOLKSWAGEN-VW / AUDI / SEAT / SKODA
parça kodu: 3AF867825 KİLİT PARÇASI
9.jpg
28,32 TL o plastik cıkacak içerden montajlanacak

Hay Allah razı olsun hocam ya çok sağol

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geçmiş olsun Allah şifa versin hocam bu arada

Geçmiş olsun Allah şifa versin hocam bu arada

saol yaa iş işte..kaynakla fazla uğraştım açamıyom gözlerimi..bugun sevmedim ışığı pek...ekranın ısığını kıstım biraz :) tşkler kolay gelsin durumdan bilgilendirirsiniz

Kirlisakal hocam ben bu parçayı bintürlü temin edemedim yardımcı olma şansınız varmı

Kirlisakal hocam ben bu parçayı bintürlü temin edemedim yardımcı olma şansınız varmı

doğuş oto ya da en yakın seat servisi yedek parca...ellerinde yoksa parayı ödedikten sonra 3-5 gun sonra gelir ..sanayi parcacılarda zor bulunur yan sanayisi de yoktur..çıkmacılarda olabilir mi o da şans...kolay gelsin

Geri
Üst Alt