Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Plastik Spoiler 150TL

firozat

Kayıtlı Üye
10 adet ile sinirli plastik spoiler 150tl den verebilirim arkadaslar. Malzeme ve kalip ile ilgili problem yoktur. Bu fiyata fiber olani satiyorlar:)
Cam citasi isteyen olursa onunda fiyati 90tl plastik ve boyasiz urunler.
e6456ba591450fd292d7fd3a3a68108d.jpg

446762e9975b7a4b325ab8cdf921ff2d.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

10 adet ile sinirli plastik spoiler 150tl den verebilirim arkadaslar. Malzeme ve kalip ile ilgili problem yoktur. Bu fiyata fiber olani satiyorlar:)
Cam citasi isteyen olursa onunda fiyati 90tl plastik ve boyasiz urunler.
e6456ba591450fd292d7fd3a3a68108d.jpg

446762e9975b7a4b325ab8cdf921ff2d.jpg

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hayırlı satışlar taiwan spoyler dimi elinde olan 1 tane beklet ateca üzerine deneyip haber vereyim

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynen taiwan olan spoilerdan, atecaya olup olmayacağından ben emin değilim, bir deneyin olursa gönderirim.
Tamam bir bakayım burada taiwan var mı birde direk boyalı plastik mi yoksa astarlı mı olucak

Tamam bir bakayım burada taiwan var mı birde direk boyalı plastik mi yoksa astarlı mı olucak

İllaki taiwan üretimi olanı denemenize gerek yok, yetkili serviste varsa onuda tutup deneyebilirsiniz, kalıplar aynı.
Her hangi bir boya astar yok üründe. Malzemeden dolayı plastik astar yerine normal astar atıp boyanabilir.
[doublepost=1509689167,1509542368][/doublepost]Güncel.
[doublepost=1509974673][/doublepost]Güncel, aero marşbiyel isteyen olursa da 180tl fiyatı var, plastik malzeme yine.
[doublepost=1510299527][/doublepost]Güncel.

Hayırlı satışlar. MK2 için spoiler var mı?

Merhaba ürün elinizde hala varmı? Birde kalitesi nasıl ben bu konulara uzağım biraz aracımda yeni yeni oynamalar yapıyorum bunu takınca yanlarında açıklık falan kalıyormu ?

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba ürün elinizde hala varmı? Birde kalitesi nasıl ben bu konulara uzağım biraz aracımda yeni yeni oynamalar yapıyorum bunu takınca yanlarında açıklık falan kalıyormu ?
Merhaba, bir kaç adet var hala. Piyasada taiwan malı olarak satılan plastik spoilerdandır. Fotoğrafta göründüğü gibi aralarında hiç bir açıklık kalmıyor. Piyasada ortalama 250tl satılmaktadır :)

Geri
Üst Alt