Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Otomatik Açılan Bagaj Kapısı..

Valla burak+ çöllüm gene yaptınız yapacağınızı arkadaş muhteşem olmuş güle güle kullan :eek:key:

Abi parçaları tedarik edince evet çok basit bir takılışı var ama çok ince ayar istiyor zira amortisörler tornada kısaltılarak takıldı.. bence genede bi ustaya yaptırın zira newtoon olarak ölçüsü var Amortisörlerin, stock halde 340 newtoon var 500 takıyon kapı kapanmıyo 400 takıyon bu seferde kaldırmıyo.. zor iş.. işin ehli mustafa ustaydı sağolsun gık demeden nazımızı çekiyor bir haftadır :)
@çöllü [MENTION=21041]leo54[/MENTION] açıldığı gibi kapanan bir sistem bulun literatüre o zaman geçersiniz:):):)

helall olsun guzel olmus hakkatenn emeginize saglik kesenize bereket arkadaslar artik yaptiklarimiz yapacaklarimizin teminatidir diyerek gelecek calismalar icin sabirsizlaniyorumm ;)

abı hayırlı olsun cok guzel olmus bazı forumlarda okudugum kadaryla cok hızlı acıldıgı ıcın bır muddet sonra pıstonun kırıldıgı soylenıyor ınsallah bole bırsey olmaz

bugün bir daha düşündüm bunu yapmayı ancak daha önce uygulayan bir arkadaş kilidin kırıldığından bahsetti. bagaj kilidimiz plastik olduğu için basınca bir süre sonra dayanamayıp kırılıyor dedi. dikkatli olmakta fayda var. umarım aynı sıkıntıyı yaşamazsın abi :) güle güle kullan!

Hayırlı olsun, kilit kırdığını paylaşanı bende duydum :) Ama güzelde oluyor, sökülen pistonlarda uyarsa motor kaputuna monte edilebilir :) Bu ikisinide yapmak istiyorum bende..

Selçuk harika çalışma olmuş tebrik ediyorum , güle güle kullan:)

Geri
Üst Alt