Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon mu C4 mu Lütfen Yardım

yapma ya yenilerdemi alıyor o suyu nemi :) sol far demede birde :) kronik diycem kasa değişti hayret

bence biraz da şans işi benimkinde çok şükür ne nem ne toz ne su hiçbiri yok led far almasam çok pişman olurdum kasımda aldım aracın teybi 5. 8inch kamera takmak için yer varmı diye teybini sökmüştüm resimde de görüldüğü gibi 3 Ekim 2013te teyp üretilmiş. yani araç Ekim yada Kasım da fabrikadan çıkmış.
jedynu8y.jpg

bu arada merak eden olursa direk kamera için yer yokmuş. kodlama yapılarak takılabilir ama uğraşmak gerek.

tapatalk

Arkadaslar Citroen Ds4 almaya karar verdim. Nasıl bir araç acaba. Benzinli olanı alacagim

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tek bildigim arka camlari acilmiyor:))

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fransizlardaki cabuk dokulme yani heryerinden ses gelme kronik sorunu odugunu biliorum

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yapma ya yenilerdemi alıyor o suyu nemi :) sol far demede birde :) kronik diycem kasa değişti hayret
Sağ far. Bugün servisi değiştirdim bakalım. Dördüncü far takılacak inşallah haftaya. bunda sorun çözülürse serviste sıkıntı var demektir.

Geri
Üst Alt