Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Mk3 Coilover ve Filtre

Kutluhan

Kayıtlı Üye
Mk3 1.4tsi 140lik aracım için;

Vogland, KW veya ST marka coilover arıyorum.

Kw v1 veya v2 canı alınmamış.

Vogland tek tip galiba kullanmadığım bir ürün araştırıyorum, malum sitede bir kaç tane ilan mevcut da ilk etapta kw marka veya st marka istiyorum.

Hava filtresi olarak injen veya k&n marka açık tip kit olarak veya xt olabilir aramaktayım.

Forge’nin dw silikon hortumu ile birlikte yırtıksız.

Rsa230 turbo kit.

İyi forumlar.

Mk3 1.4tsi 140lik aracım için;

Vogland, KW veya ST marka coilover arıyorum.

Kw v1 veya v2 canı alınmamış.

Vogland tek tip galiba kullanmadığım bir ürün araştırıyorum, malum sitede bir kaç tane ilan mevcut da ilk etapta kw marka veya st marka istiyorum.

Hava filtresi olarak injen veya k&n marka açık tip kit olarak veya xt olabilir aramaktayım.

Forge’nin dw silikon hortumu ile birlikte yırtıksız.

Rsa230 turbo kit.

İyi forumlar.

Kolay gelsin coilover için sıfır araştırın derim ikinci elde ne kadar temiz kullandım denilse de bir dünya para veriliyor ben sağlıklı olabileceğini düşünmüyorum fakat şöyle birşey denk gelirse kaçırmayın birisi koni amortisör almış takmış sonra da beğenmeyip değiştirmiş ben o şekilde bulup almıştım leona
Hava filtre simota ve kW öneririm
Silikon hortumu da direk sıfır olarak al

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt