Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon mk3 3D paspas

hakan84

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar yeni kasa ibiza aracima netten siparis verdigim 3D paspaslar yerine leon mk3 2013 ve uzeri paspas takimi gondermisler. Paspaslari sadece deneme amacli kullandım.1 gun.
İhtiyaci olan veya almayı dusunen varsa cok uygum fiyata verebilirim.
Urun markasi rizline 3d paspastir.

Merhaba arkadaslar yeni kasa ibiza aracima netten siparis verdigim 3D paspaslar yerine leon mk3 2013 ve uzeri paspas takimi gondermisler. Paspaslari sadece deneme amacli kullandım.1 gun.
İhtiyaci olan veya almayı dusunen varsa cok uygum fiyata verebilirim.
Urun markasi rizline 3d paspastir.

Kötü olmuş aldığın yer değişim yapmadı mı
Birde satış kısmı için fiyat belirtirseniz daha sağlıklı oluyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

İade almıyorlar ise ürünün resmini ekle kardeşim illaki bir alıcısı çıkar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba arkadaslar satici iade almiyor. Hala ugun oldugunu idda ediyor. Paspaslari ihtiyaci olan bi arkadasa aldigim fiyatin yarisina vericem. Maksat hem benim zararim azalsin hemde birine faydamiz olsun.
Urunu 169 tl ye aldim .
70-80 liraya birakicam.
Paspas bagajda duruyor foto hafta sonu ekliye bilirim.

Aynı ürün mü bilmiyorum ama bende 3D paspas almıştım yer de ki tırnaklar olmuyor satıcı kendini överek “ yüzde yüz uyumlu abey “ dedi fakat değil yine de kullanıyorum ben.

Hayırlı satışlar

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt