Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LeON Mk3 2013-2016 Ön kaput amortisör takma....!!!!

r32

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar kolay gelsin benim merak ettiğim konu ön kaput amortisör takan arkadaşlar varmı yada gören fikri olan birisi varsa paylaşabilirmi. şimdiden teşekkürler ilginiz için.

Arkadaşlar kolay gelsin benim merak ettiğim konu ön kaput amortisör takan arkadaşlar varmı yada gören fikri olan birisi varsa paylaşabilirmi. şimdiden teşekkürler ilginiz için.
İlk önce seni üyeler kısmından tanımak isteriz sonra merak ettiklerini yanıtlarız

Neyse ben yaptım teşekkür ederim üyeler kısmıda açılmıyor. Merak eden olursa yazarım kolay gelsin

evet arkadaşlar bi el atalım kaputa amortisör yapan varsa yardımcı olurmu ne lazım nasıl yaparız ?

bunlar da resimleri
1aba918b62f9ad458d888f04a6f448fd.jpg
5975ee8cb4ae4a9da382315cc7bc2cf3.jpg

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Elinize sağlık. Toplamda ne kadar tuttu kullandığınız parçaların kodları varmı?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Yapılan işlemlerin tamamı costum olarak yapıldı yani ölçüye göre piston alındı ve ona göre bağlantı parçası yaptım
Hidrolik satış mazası bulun hidrolik basınçlı piston strok 400mm olabilir ben 2 adet kullandım 300Nm olandan aldım bulursanız eğer 450Nm alırsanız daha güçlü oluyor tek bir adet yeterli gelir (benim kaput içinde izalasyon yaptığım için biraz daha ağırdı)
bağlantı parçasını da 30x30 köşebent ten uçlarını 45° kesin bağlantıya engel olmasın ortasına delik delip bağlantısı yapılacaktır
DİKKAT edilmesi gereken hidrolik pistonun 2 tarafida mafsallı ve hareketli olması gerekli

DUYURU - SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ) | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye

İletişim ve sticker için profilim de numaram var isteyen oradan da ulaşabilir

yaptıracak imkan yok abi bize paket lazım komple al tak yapıcaz sadece öyle bişey bulamazmıyız?

Geri
Üst Alt