Leon mk2 kalorifer ısıtma problemi hk. | Sayfa 2 | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Leon mk2 kalorifer ısıtma problemi hk.

lonycoon

Kayıtlı Üye
benim bildiğim kadarıyla HI modunda iç sıcaklık ne olursa olsun sürekli en sıcağı veriyor ama HI altında bir derece seçtiğinizde o dereceyi hissettiğinde hava üflemesini düşürüyor sürekli HI da iken de yeterli sıcaklığa sahip değilseniz vede polen fitresi orjinal olarak geçen hafta değiştiyse bu iş usta eline bakar servise yada klima işi yapan bir yere götürün
sanayi de bir kaç kişiye gösterdim dijital klima olmasından dolayı pek yanaşmıyorlar genelde gögüs sökülmesi gerek işi uzun diyorlarç. ancak ara ara ılık veriyor daha pratik bir çözümü var ise bu kadar işe kalkışmadan denesem hiç fena olmayacak.

memet_one

VİP Üye
Administrator
sanayi de bir kaç kişiye gösterdim dijital klima olmasından dolayı pek yanaşmıyorlar genelde gögüs sökülmesi gerek işi uzun diyorlarç. ancak ara ara ılık veriyor daha pratik bir çözümü var ise bu kadar işe kalkışmadan denesem hiç fena olmayacak.
İyi bir elektrikçi bul kablo kamerası olan havalandırma kanalından sokup baksın içeride engelleyen birşey varmı diye

lonycoon

Kayıtlı Üye
benim bildiğim kadarıyla HI modunda iç sıcaklık ne olursa olsun sürekli en sıcağı veriyor ama HI altında bir derece seçtiğinizde o dereceyi hissettiğinde hava üflemesini düşürüyor sürekli HI da iken de yeterli sıcaklığa sahip değilseniz vede polen fitresi orjinal olarak geçen hafta değiştiyse bu iş usta eline bakar servise yada klima işi yapan bir yere götürün
gögüs sökülecekse servise gitmeyi düşünmüyorum yüksek maiyt acısndan.

bu işten anlayan tanıdığı olan var mıdır ist avr yakasında

Üst Alt