Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon mk2 kalorifer ısıtma problemi hk.

benim bildiğim kadarıyla HI modunda iç sıcaklık ne olursa olsun sürekli en sıcağı veriyor ama HI altında bir derece seçtiğinizde o dereceyi hissettiğinde hava üflemesini düşürüyor sürekli HI da iken de yeterli sıcaklığa sahip değilseniz vede polen fitresi orjinal olarak geçen hafta değiştiyse bu iş usta eline bakar servise yada klima işi yapan bir yere götürün

sanayi de bir kaç kişiye gösterdim dijital klima olmasından dolayı pek yanaşmıyorlar genelde gögüs sökülmesi gerek işi uzun diyorlarç. ancak ara ara ılık veriyor daha pratik bir çözümü var ise bu kadar işe kalkışmadan denesem hiç fena olmayacak.

sanayi de bir kaç kişiye gösterdim dijital klima olmasından dolayı pek yanaşmıyorlar genelde gögüs sökülmesi gerek işi uzun diyorlarç. ancak ara ara ılık veriyor daha pratik bir çözümü var ise bu kadar işe kalkışmadan denesem hiç fena olmayacak.
İyi bir elektrikçi bul kablo kamerası olan havalandırma kanalından sokup baksın içeride engelleyen birşey varmı diye

benim bildiğim kadarıyla HI modunda iç sıcaklık ne olursa olsun sürekli en sıcağı veriyor ama HI altında bir derece seçtiğinizde o dereceyi hissettiğinde hava üflemesini düşürüyor sürekli HI da iken de yeterli sıcaklığa sahip değilseniz vede polen fitresi orjinal olarak geçen hafta değiştiyse bu iş usta eline bakar servise yada klima işi yapan bir yere götürün

gögüs sökülecekse servise gitmeyi düşünmüyorum yüksek maiyt acısndan.

bu işten anlayan tanıdığı olan var mıdır ist avr yakasında

Geri
Üst Alt