Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon MK2 donanım bilgisi

Alithe

Kayıtlı Üye
Herkese merhaba babamın leon alıyoruz araştırma yap bakalım dizel otomatik almak istiyorum demesine karşılık bende soluğu burda aldım.

- Öncelikle 2012 model almayı düşünüyoruz.
- 1.6tdi modelde sanırım sadece style modeli vardı birde ek olarak copa plus paketi alınabiliyordu.? O zamanlar opsiyonel olarak araca başka hangi donanımları ekleyebiliyorduk?
-Açıkçası efsane kasa olan leondan almak istiyoruz ve tamamıyla dolu olmasını istiyoruz(dizel olmak şartıyla.)
-Şimdiden teşekkürler.

Herkese merhaba babamın leon alıyoruz araştırma yap bakalım dizel otomatik almak istiyorum demesine karşılık bende soluğu burda aldım.

- Öncelikle 2012 model almayı düşünüyoruz.
- 1.6tdi modelde sanırım sadece style modeli vardı birde ek olarak copa plus paketi alınabiliyordu.? O zamanlar opsiyonel olarak araca başka hangi donanımları ekleyebiliyorduk?
-Açıkçası efsane kasa olan leondan almak istiyoruz ve tamamıyla dolu olmasını istiyoruz(dizel olmak şartıyla.)
-Şimdiden teşekkürler.

Öncelikle forum kurallarımız gereği kendinizi üyelerimiz kısmından kısaca tanıtmanız gerekmektedir.
İkinci olarak konu başlığına açarken dikkat etmemiz gerekmektedir gerek duyulmadığı sürece “acil”,”lütfen yardım” gibi başlıklar açmak yasakdır konuyla alakalı başlık açılması gerekmedir ki konunun içeriği anlaşılır olsun örneğin sizin sorunuza göre konu başlığınız “mk2 leon donanım bilgisi” yada benzeri olarak açabilirdiniz.

Sorunuza gelicek olursak bende 2 hafta kadar önce 2012 leon 1.6 tdi copa plus sahibi oldum ve sahip olana kadarki süreçte konunuza biraz kendimce hakim oldum.
Copa plus donanımın style donanıma ek olarak özellliklerini sayıcak olursak
-Gündüz farlı dönüşe duyarlı bi-xenon ön farlar
-Ön far yıkama sistemi
-Arka led stoplar
-Arka park sensörü
-Far ve yağmur sensörleri
-Copa plus kumaş koltuklar
-Bluetooh
-Fonsiyonel büyük bilgi ekranı
-yokuş kalkış desteği (1.6 tdi dsg için geçerli)

Bunlara ek olarak alınabilen opsiyonlar
-17 inç agra model jant
-sunroof
-deri koltuk
-koltuk ısıtma

Benim ögrenebildiklerim bunlar eksik bilgiler varsa bilenler yazacaktır.
Not: Copa plus modeli sadece 2012 yılında bulunmaktadır.

Trakya'dan gönderildi..

Geri
Üst Alt