Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Merkezi Kilit Problemi

abdullah.koc

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,
Şöför kapısından anahtar ile kilitlediğimde tüm kapıların kilitlenmesi gerekirken sadece şöför kapısı kilitleniyor. Sağ ön kağıdan anahtar ile kilitlediğimde ise tüm kapılar kilitleniyor. İçeriden düğme ile kilitlediğimde ise tüm kapılar kapanıyor şöför kapısı geri açılıyor.
Şöför kapısının aydınlatma lambasının yanmaması ve far açık ikazının ses vermemesi de sanırım bununla alakalı bir durum.

Bu problemi parça değiştirmeden tamir ettirerek çözmüş arkadaşlardan yardım rica ediyorum. Nerede ve kaça yaptırdınız acaba ?

bende de leon varken buna benzer bir sorun vardı 50 ye çözecekti elektrikçi ama o gün arabayı o şeiklde sattım..
merkezi kilit sisteminde sorun oluyor..içerden kitliyordum 4 kitlenip 2 si kendi kendine açılıyordu..
kapı içi lambası kapı açılınca yanmıyordu..20 km hızlar giderken kapılar kitlenir ya bende 4 ü kitlenip ikisi geri açılıyordu..
benim sorun cam bozulunca yaptırdıktan sonra ortaya çıkmıştı..
o gün satılınca uğraşmadım

Geri
Üst Alt