Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon kırmzısı ile güneş yanığı arasındaki akrabalık hangi derecededir?

Leona gerçekten kırmızı çok yakışıyor.. aracınız hayırlı uğurlu olsun ALLAH kaza bela vermesin..

benım tercıhımde beyaz ve kırmızıdan yana hele kırmızzı renk ozel renkse cok dıkat cekıcı beyaz renk pıyasada cok fazle o acıdan tercıhım kırmızıdan yana kırmızıyı secmen ıyı olmus kazasız belasız kulanman dıleyıyle

mrblar sizin gibi bizde çelişkide kalmıştık renk konusunda ama 1.6 tdı kırmızı aldık çokta memnunum çünkü bence yeni leon un beyazınıda gördüm siyahınıda gördüm ama kırmızısı gibi durmuyo bence kırmızı da kalın pişman olucağınızı sanmıyorum kesinlikle kırmızı birde sunroof kesinlikle olmalı :)

Tercih ve düşüncelerini belirten tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Plus paketli iç gıcıklayıcı kırmızı ile FR'mi aldım sonunda. Resimleri yüklemekte geciktim kusura bakmayın.
Umarım görüntüleri merak eden arkadaşlara yardımcı olur.
Benim için araç fazlasıyla iyi sadece sürat hızlanma olayı (kısrak gibi hissettiriyor kendini) değil, mühendis gözü ile de bakınca malzeme kalitesi başarılı güvenlik felan eksiksiz. (pert olan 2007 ibizam bile taş gibiydi walla).
Neyse kelimeleri resimlere başlayalım.
Maşallahları eksik etmeyelim arkadaşlar:clap:
Allah herkese gönlüne göre versin.

maşallah çok güzel gerçekten

hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin benimkide aynısı süper bi araç heleki gece kullanılıyosa :)

Hayırlı olsun aracınıza kavumuşsunuz. Kazasız belasız günlerde keyifli sürüşler.

Hayırlı uğurlu olsun kardeşimmm kazasız belasız güle güle kullan... kocaman maşallahhhh...

Geri
Üst Alt