Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon kırmzısı ile güneş yanığı arasındaki akrabalık hangi derecededir?

Arkadaşım bende çok kararsız kaldım ve beyaz aldım fakat kırmızıyı dün serviste gördüm çok güzel duruyo canlı görünce ne demek istediğimi anlayacaksın şimdiden hayırlı olsun

Arkadaşım bende çok kararsız kaldım ve beyaz aldım fakat kırmızıyı dün serviste gördüm çok güzel duruyo canlı görünce ne demek istediğimi anlayacaksın şimdiden hayırlı olsun

hayırlı olsun kazasız belasız kullan. kararsız kalan kişinin bir tek ben olmadığıma sevindim:)

Renk işi zevk işi, hangisini alırsan al pişman olacağını sanmam. Ama kırmızı alırsan beyazını gördüğünde, beyazını alırsan da kırmızısını gördüğünde uzun uzun bakarsın (benim gibi :) )

Renk işi zevk işi, hangisini alırsan al pişman olacağını sanmam. Ama kırmızı alırsan beyazını gördüğünde, beyazını alırsan da kırmızısını gördüğünde uzun uzun bakarsın (benim gibi :) )

bunu yaşayacağıma bende adım gibi eminim:)) kendimi bu psikolojiye adım adım hazırlıyorum. kaçan balık mı büyük oluyor yoksa senin olmayan mı çekici geliyor anlamadım:rolleyes:

kırmızı her zaman görsel ve dikkat çekicidir. hayırlı olsun herkes kırmızı sever ama çoğu kişi almaya cesaret edemez :)

Aracı koyduğunuz güzel güvenli bir kapalı garajınız varsa , ayrıca günlük kullanımda kalabalık ve araca zarar verebilecek potansiyelde yerlere girmiyorsanız kırmızı candır :) Dikkat çekmeye hazır olun kırmızı fr yakar geçer ortalığı .

Ben beyaz derim... Kırmızı çok iddialı bir renk... Çok dikkat çeker... Çok göze gelir... Yine de sen bilirsin... Beyaz da ayrı yakışıyor...

Şehirdışında olmam nedeniyle forumu bir müddet takip edemedim.
Konuyu açarken biraz teknik bilgi alabilmek peşindeydim ancak yorum yapan, tercih ve tecrübelerini aktaran tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Siparişi geçtim arkadaşlar, Leon FR + FR Plus paket veeee kırmızı
Nasip olursa 5 temmuz günü istanbuldan teslim alacağım. Birde güzel bir plaka denk getirebilirsem tamamdır.
Herkese kazasız ve keyifli sürüşler dilerim.

aynen ben şahsen kırmızıya cesaret edemediğim için beyaz alacağım emin ol, kırmızı daha hoş ama kesin beyaz alacam eminim!...

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

kırmızı her zaman görsel ve dikkat çekicidir. hayırlı olsun herkes kırmızı sever ama çoğu kişi almaya cesaret edemez :)
aynen ben şahsen kırmızıya cesaret edemediğim için beyaz alacağım emin ol, kırmızı daha hoş ama kesin beyaz alacam eminim!...

Tercih ve düşüncelerini belirten tüm arkadaşlara teşekkür ederim.
Plus paketli iç gıcıklayıcı kırmızı ile FR'mi aldım sonunda. Resimleri yüklemekte geciktim kusura bakmayın.
Umarım görüntüleri merak eden arkadaşlara yardımcı olur.
Benim için araç fazlasıyla iyi sadece sürat hızlanma olayı (kısrak gibi hissettiriyor kendini) değil, mühendis gözü ile de bakınca malzeme kalitesi başarılı güvenlik felan eksiksiz. (pert olan 2007 ibizam bile taş gibiydi walla).
Neyse kelimeleri resimlere başlayalım.
Maşallahları eksik etmeyelim arkadaşlar:clap:
Allah herkese gönlüne göre versin.

Geri
Üst Alt