Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon, İbiza ve Diğer Modellerde Bu Özellikleri Biliyormuydunuz?

aynı işlemi tekrar yapınız yada tersini dikkatlice.. Eğer olmadıysa servise göstermelisiniz :)

Patron bunu bocanegrada denedin mi bende ibiza sc 1.2 tsi var. Onda ben denemiştim yazacaktım unuttum ben sola dogru cevirdim camların acılmasını bekledim 1 kez basında benim kapım 2 kez basınca hepsi acılması gerekiyor ama bende bir kez basınca hepsi acılıyordu. Senin aracında tek kapı aynı olur diye dusunuyorum. Kendi aracında denediysen yazarsan sevinirim...

Bende çevirince aynalar kapanıyor ama diğer tarafa çevirdiğimde camlar açılmıyor.Çözemedim bi türlü..

Paylasim icin tesekkurler fakat denilenin aynisini yaptim 30 sn kadar bekledim ama bi deisiklik olmadi.aynalar falan katlanmadi..acaba başka bir puf noktasimi var.??

Sola cevirip yaptigimda camlari indiryo fakat saga dogru denedigimde olmuyo herhangi bi degisiklik acaba ne kadar sure ile beklemeliyim saga cevrili vaziyette??ve başka ozellik var mi bu tür gizli sakli...simdiden tesekkur ederim..

1 saat önce test ettim. Aynen tarifteki gibi oluyor. Benim de tek kapı açılıyordu son günlerde. İkinci kez basınca da diger üç kapı açılıyordu. Sofor kapısını açıp anahtarı sağa doğru çevirip aynaların hareketi bitinceye kadar tuttum. İstediğim gibi oldu. Teşekkürler serbayim. :)

HTC One cihazımdan gönderildi

Geri
Üst Alt