Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon hoparlör problemi

topalkarinca

Kayıtlı Üye
Merhaba herkese.

2011 model Leon sahibi oldum geçen gün. Yalnız şöyle bir problemim var. radyo ve cd çalarken sıkıntı yok ancak flaştan şarkı açtığım zaman sağ hoparlörlerden ses gelmiyor. Sadece sol hoparlörlerlerden ses geliyor. İki farklı usbden denedim, balance ayarlarını filan kurcaladım ama sorunu çözemedim. Fikirlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun olurum. İyi forumlar.

Merhaba herkese.

2011 model Leon sahibi oldum geçen gün. Yalnız şöyle bir problemim var. radyo ve cd çalarken sıkıntı yok ancak flaştan şarkı açtığım zaman sağ hoparlörlerden ses gelmiyor. Sadece sol hoparlörlerlerden ses geliyor. İki farklı usbden denedim, balance ayarlarını filan kurcaladım ama sorunu çözemedim. Fikirlerinizi ve deneyimlerinizi paylaşırsanız memnun olurum. İyi forumlar.
Müzik sistemleri yapan yerlere bir sorun usb den müzik dinlemediğim için net birşey diyemiyorum
Orjinal müzik ile indirilmiş müzik arasında fark bulunuyor belirli müzik sesleri olmuyor belki butür bir durumdur ses sistemin de kısıtlı müzik çalıyordur

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Müzik sistemleri yapan yerlere bir sorun usb den müzik dinlemediğim için net birşey diyemiyorum
Orjinal müzik ile indirilmiş müzik arasında fark bulunuyor belirli müzik sesleri olmuyor belki butür bir durumdur ses sistemin de kısıtlı müzik çalıyordur

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet bunu ben de düşündüm ama başka bir araçta sıkıntı yokken bunda böyle bi problem oldu. neyse çözüm yollarını denemeye devam. İnternette çok araştırdım ama böyle bi problem bulamadım. Eminim bir gün rastgele çözümü bulacağım :)

Arkadaşım sorunlar soket bağlantısı gevşek kamış olabilir kontrol etmende fayda var sorun çözülmez ise İstanbul’da Ender elektronik var Metin bey bu konularla uzman ona danış muhakkak sana çözüm üretir

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt