Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon gizli özellikler

Selamünaleyküm arkadaşlar leon fr euroleague paketi 2016 model araca sahibim aracın gizli özelliklerini açtık ama bazı şeyler olmadı mesela
-Şerit değiştirirken verilen kısa sinyalin 3 kereden 5 kereye yükseltimi
-Araç kilitledikten sonra açık kalan cam varsa bunun yağmur yağınca otomatik kapanması
-Katlanır aynalı araçlarda araçtan inince uzaktan kumandaya bir kere bastığınızda aynaların katlanması
2016 da bu özellikler açılmıyor mu ?
Sakarya içerisinde yardımcı olabilecek kimse varmıdır yada en yakın İzmit de şimdiden teşekkürler..

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba arkadaşlar,

Foruma yeni katıldım. Anadolu yakasında gizli özellikleri açıp kapayan bir yer arıyordum, forumda Ender Elektronik ismini gördüm, internette bazı yorumlar okudum. Kimisi çok iyi demiş, kimisi çok yermiş. Eğer bizzat gidip iş yaptıran varsa ve yorum yaparsa çok sevinirim.
Ayrıca, gizli özelliklerden Amerikan Park açık iken Dudullu TüvTürk'te araç muayenesinden kaldım, bilginiz olsun. Dudullu'nun çok detaylı baktığını duymuştum, ama iş yerime yakın olduğu için mecburen oraya gittim.

Yardımlarınız ve yorumlarınız için teşekkürler.

Bende de birtakım gizli özellikler açık.en amerikan parkım açık değil kapalı.beni tek tereddüte düşüren 2 konu var.
1.uzun farları yakınca sis firlarım da yanıyor
2.sola ve sağa dönüşlerde sis farlarım da devreye giriyor ve yanıyor.

bu iki özellik yüzünden tüvtürk muayenesinden kalırmıyım?

bir diğer konu benim aracımda gündüz ledleri yanarken yani ışık konumum AUTO moddayken,arkadaki arkadaki kırmızı led lambalarım da yanıyor nedense.gündüz bu arka lambalarımın sürekli açıkta yanması normal bir durummudur?

Bende de birtakım gizli özellikler açık.en amerikan parkım açık değil kapalı.beni tek tereddüte düşüren 2 konu var.
1.uzun farları yakınca sis firlarım da yanıyor
2.sola ve sağa dönüşlerde sis farlarım da devreye giriyor ve yanıyor.

bu iki özellik yüzünden tüvtürk muayenesinden kalırmıyım?

bir diğer konu benim aracımda gündüz ledleri yanarken yani ışık konumum AUTO moddayken,arkadaki arkadaki kırmızı led lambalarım da yanıyor nedense.gündüz bu arka lambalarımın sürekli açıkta yanması normal bir durummudur?

Makyajlı kasalarda park lambaları her zaman açıktır, makyaj öncesinde de gizli özellikle açılıyor.
Uzun ve sis mi selektör ve sis mi? Uzunla yanıyorsa emin değilim ama selektörle yanmasında sorun olmuyor. Dönüşlerde sis farı direksiyonu çevirince yanıyorsa bu zaten aracın bir özelliği, gene sorun çıkarmaz, ama sinyal verdiğinizde sinyalle birlikte yanıp sönüyorsa bunu TÜV pek sevmiyor.

Aracın far anahtar konumunu sürekli auto da birakmanın araca herhangi bir zararı olurmu.yani kontağı tam çevirimeden ve motora marş vermeden,farlar auto modda direk açılıyor bildiğiniz üzere.elektriksel bir sıkıntı yaratırmı uzun vadede.sağlıkla kalın ...

Ben tamamen yasal ve lisanslı bir ürün olan OBD Eleven sipariş ettim. Özellik açıp kapamayı kendim yapmak istiyorum. Bir kaç haftaya gelir inşallah.

Geri
Üst Alt