Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon fr ye lpg takılır mı düşünceleriniz nelerdir

TSI motorlar için en verimli sistem lpdi dır. Tabi bunun da fiyatları malum yüksek. Eğer aracınızla uzun sure binecekseniz mutlaka taktirin. Bu sistem onceleri çok duyulmazdı ama zamanla taktıran sayısı artınca daha çok ilgi ve ekonomi çekmeye yaradı. Araç satışını şimdiden dusunmeyin, kim öle kim kala. Siz kendinizi düşünün. Ben bu güne kadar aracını satamayan adam görmedim.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Hocam tam söyledigin gibi. Benim hedef 1.4 150 leon almak. Alirsam insallah ben taktirmayi düşünüyorum.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

açıkcası bir fr kullanıcısı olarak tavsiye etmem, belli bi süre sonra lpdi dahi olsa subab erime riski var, subabları çelik subablarda değiştirmek zorunda kalıcaksınız bu da yüksek maliyet. 7000lpg+1500subab işçilik geldin gittin masrafı:)) uğraşılacak iş değil. her ne kadar lpdi dahi olsa net 100bin km'nin üstüne çıkan tsi araç daha görmedim ben.
evet taktıranları gördüm onlarda 5bin binmeden gidip sattılar araçları ne hikmetse. dikkatli düşünün derim. lpg ile lpdi sistemi çok çok farklı haricinde lpg dediğiniz hitler yani atmosferik motorlar için değer kazanmiş bi gerçek. diğer türlüsü bana soracak olursaniz taktırdığınızda değil ama ileriki vadede sıkıntı çıkartabilicek bi işlem.
saygılar

benim aracimda var lpg gayet memnunum zavolli marka %80 gaz % 20 benzinden yiyor 1300 km yolda 290 liralik gaz ve benzin yakti...

Geri
Üst Alt