Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR Tarzı Kaplama

g.inal

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar yeni almış olduğum Leon 1.2 TSİ DSG style beyaz renk aracımın ön ve arka tamponuna FR tarzı MAT SİYAH kaplama yaptırmak istiyorum.
Konu hakkında bilgi verecek olan var mı yada daha önce yaptırıp deneyimi ve tecrübesini burada paylaşacak olan(fiyat, işçilik, kalite.. vb.)
Kocaeli' de yaşıyorum burada tavsiye edeceğiniz yer varsa makbule geçer. Bide malum araba aldık çok uçuk fiyatlar olmazsa iyi olur =)

IMG_0170.JPG

Ankara da bir cok kaplamaci bunu yapiyor. Malzeme kalitesine onem vermenizi tavsiye ederim. İscilik arti malzeme on arka 200 tl civari olacaktir.

Ekli dosyayı görüntüle 13752

Ankara da bir cok kaplamaci bunu yapiyor. Malzeme kalitesine onem vermenizi tavsiye ederim. İscilik arti malzeme on arka 200 tl civari olacaktir.

güzel durmuş yakışmış kazasız belasız kullanmayı nasip etsin Mevlam. fiyatıda iyi ön kısmada yaptırdınızmı?

ivedik şaşmaz da bunu yapan cok...fiyat alabilirsiniz
Teşekkürler Metin bey önceliğim Kocaeli. Daha memlekete izne gidemedik Ankara ya Kocaeli nden gitmek lüks benim için hatta arabayı alalı 1 hafta oldu 3/4 kez sürme fırsatım oldu =)

Kocaelinde sanayide mutlaka iyi bir kaplamacı vardır izmit e gelince bakar bir yer bulmaya çalışırım

İbiza için arkasına 70 TL söylemişlerdi ön arka 150 yi aşmaz diye düşünüyorum.

Kocaelinde sanayide mutlaka iyi bir kaplamacı vardır izmit e gelince bakar bir yer bulmaya çalışırım

Teşekkürler Mehmet bey ilginiz için
bende bakıyorum, sizden de haber bekliyorum. ayrıca kafama yatan yer olursa değerlendireceğim

İbiza için arkasına 70 TL söylemişlerdi ön arka 150 yi aşmaz diye düşünüyorum.
İyi fiyat vermişler..
siz yaptırdınız mi peki?
Eğer ben yaptirtirsam buradan paylaşacağım..

Teşekkürler Mehmet bey ilginiz için
bende bakıyorum, sizden de haber bekliyorum. ayrıca kafama yatan yer olursa değerlendireceğim

İyi fiyat vermişler..
siz yaptırdınız mi peki?
Eğer ben yaptirtirsam buradan paylaşacağım..
120 ye yaparım sana dedi devamlı gittiğim için.
1-2 hafta sonra yaptırırım herhalde acelesi yok.

120 ye yaparım sana dedi devamlı gittiğim için.
1-2 hafta sonra yaptırırım herhalde acelesi yok.
Yaptırmanı tavsiye ederim çok güzel ve farklı bir hava katıyor bence, en güzel yanı ileride sıkıldığın zaman çıkar at Boya derdi yok tampon değiştirme derdi yok

B
Yaptırmanı tavsiye ederim çok güzel ve farklı bir hava katıyor bence, en güzel yanı ileride sıkıldığın zaman çıkar at Boya derdi yok tampon değiştirme derdi yok
Biliyorum yaptırıcam zatende erteledim dediğim gibi 1-2 hafta.

Geri
Üst Alt