Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR la en fazla kac yaptınız?

Başlıkta belirttiğim gibi en fazla ne kadar yaptınız ve ayrı bir sorum daha olacak bu araçları ara ara sportta kullanmak zarar verir mi iyi güzel gidiyorlar maşallahlari var ama bazen kıyamıyorum:D

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Sport modda kulanmak zarar vermez.Hem neden versin ki mühendisler ona göre yapmış aracı eger kullanmayacaksan spor mod neden var? Benim araç genelde sport modda bazende normalde kullanırım.Eko moda neredeyse hiç almadım diyebilirim.Zaten ekonomi yapmak isteseydim alırdım bir atmosferik motorlu bir araç lpg taktirip öyle kullanırdım.

2016 model leon fr 125 hp manuel vites aracımla en fazla spor modda 210 yapabildim. Écoda ise 200 u gördüm

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Büyük zorluklarla aldığım daha 1040 km deki aracıma kıyıp da yüksek hızlara çıkamadım itiraf ediyorum max 170 civarı sanırım :)

Son düzenleme:
Aracım 150 lik bende son hızı görmedim daha ancak 180-190 lara çok rahat çıkıyor. Ben normal modda kullanıyorum aracı genelde arada bir spor moda alıyorum keyfini yaşayıp yine normale dönüyorum. Önemli olan modlar değil bence asıl önemli olan arabayla sürekli gazlarsanız moda filan bakmayacağı her türlü yıpranacağıdır. Yıpranmaktan kastım turbonun sürekli yüksek basınca maruz kalması, frenleri daha fazla kullanmanız gerektiği, lastiklerinizin ve debriyajınızın daha çabuk aşınacağı vs.

Aracım 150 lik bende son hızı görmedim daha ancak 180-190 lara çok rahat çıkıyor. Ben normal modda kullanıyorum aracı genelde arada bir spor moda alıyorum keyfini yaşayıp yine normale dönüyorum. Önemli olan modlar değil bence asıl önemli olan arabayla sürekli gazlarsanız moda filan bakmayacağı her türlü yıpranacağıdır. Yıpranmaktan kastım turbonun sürekli yüksek basınca maruz kalması, frenleri daha fazla kullanmanız gerektiği, lastiklerinizin ve debriyajınızın daha çabuk aşınacağı vs.
Sürekliden kasıt nedir ben mesela 100 km biniyorsam bunun 20 si performansli kullanım...

Sport modda kulanmak zarar vermez.Hem neden versin ki mühendisler ona göre yapmış aracı eger kullanmayacaksan spor mod neden var? Benim araç genelde sport modda bazende normalde kullanırım.Eko moda neredeyse hiç almadım diyebilirim.Zaten ekonomi yapmak isteseydim alırdım bir atmosferik motorlu bir araç lpg taktirip öyle kullanırdım.
Yapıştıırrr Allah zeval vermesin tekerine taş değmesin:)

Geri
Üst Alt