Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Fr için Spor Lastik Önerileriniz ?

BlackOps53

Kayıtlı Üye
aracim 185 hp civarinda manuel 1,2 bazen 3 de bile hizli kalkislarda patinaja dusuyor lastiklerim tamamen bitti hizli kullanim icin spor lastik tavsiyeniz ne olur acaba guvenli olmasi icin

Pzero tavsiye ederim Jant ebatına göre yanak değerine göre değişir
Koyo ve kumho da iyi lastik var ama geç ısınıyor

Merhaba,
Bende de 140 lık 2013 FR var, aracın fabrika çıkış lastiği olan bridston turanza lastik vardı üzerinde, dişleri tam tükenmemesine rağmen ömrünü bitirdiği için artık takmayacağım. Lastikçi bu arabaya yine kendi lastiğini al diye tavsiyede bulundu. Acaba tecrübesi olan arkadaşlar da aynı lastiği almamı mı tavsiye eserler? Yoksa aynı performansta daha uygun bir lastik önerirler mi?
Buarada ben genelde spor modda ve performanslı kullanıyorum aracı, Turanzanın fren mesafesi tükenmesine rağmen çok idealdi.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

bu tür araçlarda hangi lastiği kullanırsanız kullanın kalkışta pati çekersiniz. Bende 2013 fr var 18lik jant. good year aldım testlerde ve ab etiket değerlerinde çok iyiydi. Gayet memnunum sessiz yol tutuş iyi ve yakıta etkisi iyi.. Ayrıca lastiklerle ilgili test denemeleri ve ab etiket değerlerini rezulteolastik.com adlı adresten bulabilirsiniz. ben burdan yola çıkarak aldım ve memnun kaldım. Fiyatı da makul. Aracın ilk lastiği conti contact5 di. Good year ondan daha iyi diyebilirim.

tabiki pirelli pzero

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba,
Bende de 140 lık 2013 FR var, aracın fabrika çıkış lastiği olan bridston turanza lastik vardı üzerinde, dişleri tam tükenmemesine rağmen ömrünü bitirdiği için artık takmayacağım. Lastikçi bu arabaya yine kendi lastiğini al diye tavsiyede bulundu. Acaba tecrübesi olan arkadaşlar da aynı lastiği almamı mı tavsiye eserler? Yoksa aynı performansta daha uygun bir lastik önerirler mi?
Buarada ben genelde spor modda ve performanslı kullanıyorum aracı, Turanzanın fren mesafesi tükenmesine rağmen çok idealdi.

Merhaba Pirelli pzero lastik önerisinde bulunabilirim ben kullandım çok iyi ve güzel kesinlikle tavsiye ederim
Kumho da tavsiye ederim ama geç ısınan bir lastik biraz yol yapmadan tam anlamıyla performans vermiyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Merhaba Pirelli pzero lastik önerisinde bulunabilirim ben kullandım çok iyi ve güzel kesinlikle tavsiye ederim
Kumho da tavsiye ederim ama geç ısınan bir lastik biraz yol yapmadan tam anlamıyla performans vermiyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız
Teşekkür ederim tavsiye için, ancak Pzero en düşüğü 18 inç varmış. Benimki 17 inç, jant maliyetine girmek istemiyorum ayrıca, o yüzden elemek zorunda kaldım. Çok sağol tekrar.

bu tür araçlarda hangi lastiği kullanırsanız kullanın kalkışta pati çekersiniz. Bende 2013 fr var 18lik jant. good year aldım testlerde ve ab etiket değerlerinde çok iyiydi. Gayet memnunum sessiz yol tutuş iyi ve yakıta etkisi iyi.. Ayrıca lastiklerle ilgili test denemeleri ve ab etiket değerlerini rezulteolastik.com adlı adresten bulabilirsiniz. ben burdan yola çıkarak aldım ve memnun kaldım. Fiyatı da makul. Aracın ilk lastiği conti contact5 di. Good year ondan daha iyi diyebilirim.
Çok teşekkür ederim, mutlaka bakıcam, çok sağolun.

Bridgestone potenza S001 özellikle ısınınca güzel yol tutuyor çok patinaja düşmüyor araç.

Geri
Üst Alt