Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon fr egzoz için yardım

Memur beyler eğilip bakıyor ankara`da susturuclar yerinde mi değil mi, her çevirmenin dibinde çekici bekliyor , hatta onu geçtim, az önce egzozcuyu aradım benim vanalıyı söktrmek için gidecem , egzoz kafalarına bile yazıyorlarmış men ediyorlarmış,mekanizma olduğu gibi orjinal olduğunu düşünün egzoz kafası takacaksın sadece görsel açıdan ses falan hiç yapmayacak ona bile yazıyorlarmış mış.... Sıktı mı işten mi kaçtı anlamadım ama
Araç üzerine yapılan herşey yasak geçen sene izmitte krom egsoz başlığı olan bütün araçları bağladılar

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Araç üzerine yapılan herşey yasak geçen sene izmitte krom egsoz başlığı olan bütün araçları bağladılar

SM-J710FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam krom falan değil ya , ne ses ne gürültü yapıyor, Passat Jettalardaki egzozun aynısı, ne parlıyor ne sırıtıyor ne ses yapıyor sakin kendi halinde bişey :)

Hocam krom falan değil ya , ne ses ne gürültü yapıyor, Passat Jettalardaki egzozun aynısı, ne parlıyor ne sırıtıyor ne ses yapıyor sakin kendi halinde bişey :)
415067c8dc910b284cac6c39afc3dd25.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Arkadaslar act motor fr egzos zararlı turbo patlatıyo bilginiz olsun bursada bu işin kralı var onun soyledigi bu

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt