Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon fr düz boru + varex yardım

korayerbas

Kayıtlı Üye
Cümleten selamun aleyküm,leon fr act dsg 150 hp aracıma emil egzozda düz boru + ortaya voortek varex yapmayı düşünüyorum ancak bi kaç kişi daha önceden varex kullanmış kapalıyken aracı boğduğunu,arabayı kastıgını söylediler bi bilginiz varmı bu konu hakkında?
Varexi ortaya koyunca araçta vibrasyon,içeri ses alma vs gibi bir sorun oluşurmu?
düz boru yaptıgım zaman sonda kazan olmuycağı için polis altına yatsa direk egzozu anlıycak sona boş bi kazan gibi bişey koyma gibi bi durum söz konusu olabilirmi spor kazan koymayı düşünmüyorum çünkü dp yaptırmıycam zaten ses çok çıkmıycak bide spor susturucu yaparsam ses hepten gidicek
Yada şimdilik elimde cut out var onu idareten taktırsamda biraz zaman sonramı düz boruya girsem cut outun vibrasyon sorunu çok fazla ama hemen son susturucunun dibine koyarız içeriyi rahatsız etmez diyen bi kaç egzozcu olduda
Biraz uzun oldu kusura bakmayın ama aklıma takılan bi çok konu var, bilgisi olan kişilerden cevaplamalarını rica ediyorum

Çok tatlı güzel anlatıyorsun da sesi duyunca polis alta eğilmeyecektir, direk senin aracını alacak çekiciye yükleyecek en yakın egzozcuya gidecek tespit oluşturacak cezayı da eline iliştirecek ardından çevre şehirciliğe yazı yazacak onlar da sana 3 bin küsür gönderecek peşine seni ruh ve akıl sağlığı hastanesine sevk edecekler , ehliyetine 1 ay el koyacaklar sen hergün terapiye gitmek zorunda kalacaksın, haaaaa o arada araban trafikten men edilecek muayenen vs herşey yanacak, raporunu sağ sağlim aldıktan sonra bugüne kadar arabana ne yaptıysan resmi olarak orjinaline çevirmek için işlemlere başlayacaksın :) Bunu 4 yıllık warexini sökmüş söktürülmüş bir birey olarak bir arkadaş olarak yazıyorum, hade eyvallah :)

O kadar ağırmı ceza koşulları,arkadaşım geçen sene 200 tl ceza yemişti men filanda yememişti.
Ben kapalıyken yakalanmamak için demiştim altına yatıp bakarmı genelde fr lara bu sıra eğilip bakıyolarmış diye duydum ondan dedim.
Bu arada cevap için teşekkür ederim :) @tibuk5361

O kadar ağırmı ceza koşulları,arkadaşım geçen sene 200 tl ceza yemişti men filanda yememişti.
Ben kapalıyken yakalanmamak için demiştim altına yatıp bakarmı genelde fr lara bu sıra eğilip bakıyolarmış diye duydum ondan dedim.
Bu arada cevap için teşekkür ederim :) @tibuk5361
Vallaha bakıp bakmama anlık duruma kalmış birşey, gözlerimle şahit olduğum Golf 7 de çocuğu çevirdi eğilmedi bakmadı çekiciyi çağırdı (çünkü polis amca görmüş ve duymuş) , egzoz tespiti için aldı götürdü egzozcuya , arabayı kaldırdılar ve herif malzemeyi gördüğü gibi tutanağı tuttu ve saydığım onca işlemi onca cezayı yedirtti, yukarda saymayı unuttuğum çekici ücretleri de eklenecek :) Haaa bu arada belirtmekte net fayda görüyorum, ilk cezanda sadece para cezası yiyorsun 2.sinde yukarda saydığım süreç başlıyor. aslında yaşadığn şehrin önemi de var tabi, Ankara`da heryerde çevrme var heryerde kontrol var. Eğilip bakma işine gelirsek o son susturucuyu mutlaka görmek isteyecektir çünkü orta susturucuyu çok göremezler asfalta yapışmaları lazım ama son susturucunun görülmesi basit birşey, göremezlerse ses duymasalar bile eline cezayı verirler

Aynen öyle bende öyle düşünüyorum komple düz boru çekince son bomboş kalcam direk anlaşılcak,o yüzden cut out da mantıklı geliyor,istanbulda yaşıyorum @tibuk5361

Geri
Üst Alt