Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR 2016 model için ses sistemi tavsiyeleri

mrsoldz

Kayıtlı Üye
bu konuda epeyce çömezim.
belirli markalar olarak JBL, Pioneer vb. biliyorum.
açıkcası aracın kendi orijinal speakerları yeterli fakat bir tık daha tatı bir ses kalitesi istiyorum.

* seçerken nelere dikkat etmeli ?
* hangi marka,modelleri tavsiye edersiniz ?
* önerdiğiniz bir yer var mı ya da internet sitesi ?

bu konuda yardımcı olursanız ve konu altında tartışırsak sevinirim.

300-500 Tl arası ekleyerek Seat Sound a geçebilirsiniz. Fiiliyatta sesini duymadım ama eminim ki bir tık daha kaliteli ses alınacaktır.

• Beğen
Reaksiyonlar: JLL
fakat başaran antalya'yı aradım servisten sonra satışa yönlendirdiler.
fabrika çıkışlı olduğu için satışı olmuyor dediler.
bu seat ya bu işlere kalkışmak istemiyor satış sonrası ya da satışı yapacak ekipte bir gariplik var.

Ender Elektroniğin internet sitesinde Seat Sound satışı mevcut isterseniz onlar takıyorlar isterseniz internetten satın alıyorsunuz kendiniz montaj yaptırıyorsunuz. İçeriğinde ön konsola takılan Center hoparlör ve bagaja konan subwoofer mevcut fiyatı hatırlamıyorum ancak aracın orjinalliğini bozmamak ve kaliteli ses almak adına yapılabilir.

Ender Elektroniğin internet sitesinde Seat Sound satışı mevcut isterseniz onlar takıyorlar isterseniz internetten satın alıyorsunuz kendiniz montaj yaptırıyorsunuz. İçeriğinde ön konsola takılan Center hoparlör ve bagaja konan subwoofer mevcut fiyatı hatırlamıyorum ancak aracın orjinalliğini bozmamak ve kaliteli ses almak adına yapılabilir.

bu arada benim normal dediğim ses sisteminde center speaker mevcut. bu standart galiba, doğru mu ?

yalnızca bagaja konan subwoofer ekstra ve speakerların watt'ları yüksek demek ki?

Eğer ekstra bir paket almadıysanız center yok diye biliyorum benimkinde de aynı durum. Eğer center varsa ekranda center hoparlör için ses ayarı seçenekleri oluyordu sanırım.

bu arada benim normal dediğim ses sisteminde center speaker mevcut. bu standart galiba, doğru mu ?

yalnızca bagaja konan subwoofer ekstra ve speakerların watt'ları yüksek demek ki?
Nerede var bu center speaker dediğin bölüm?

Ön konsola üstten baktığınızda hoparlör delikleri görürsünüz center hoparlör orada oluyor.
Seat sound sistem ekletmediysen normal leon fr larda o dedigin kısım içi boş olur.Sadece seat sound varsa oraya ayrica center hoparlör eklenir ve bagaj stepnenin içine de sub ekleniyor.

Geri
Üst Alt