Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon FR *13

geçerli mi ?

• Geçerli

Kullanılan: 4 100.0%
  • Eksiklikler var

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    4

Havali

Kayıtlı Üye
IMG_0862.JPG IMG_0861.JPG IMG_1199.JPG IMG_1200.JPG IMG_1204.JPG IMG_1407.JPG IMG_1404.JPG IMG_0865.JPG Leon FR 2013 kasım çıkışlı
1.4 tsi 140 hp
Manuel
tek kapı
55 binde
Stage 1 TMG Performance yakıtsız yazılım
Son susturucu iptal varex

Kapıdaki Aslan

araç güzel güzelde, kusura bakmadan eleştirimi yapacağım.
şu leonu kullanma amacım asi ve asillik temsil ettiği,led paketiyle hoş ve güzel görüntüsü ile bana göre fiyatı çok olan çoğu araçtan öndedir, fakat gel gelelim ki şu egzoz araca şahin havası katmış,
özür diliyerek söylüyorum ki leon ruhuna yakışmayan tarz bana göre, yarın bir gün sciroccoculara sövüldüğü gibi leon kullanan araçlara sövülsün istemem ama o egzoz ile sanırsam sövülür..
saygılar

araç güzel güzelde, kusura bakmadan eleştirimi yapacağım.
şu leonu kullanma amacım asi ve asillik temsil ettiği,led paketiyle hoş ve güzel görüntüsü ile bana göre fiyatı çok olan çoğu araçtan öndedir, fakat gel gelelim ki şu egzoz araca şahin havası katmış,
özür diliyerek söylüyorum ki leon ruhuna yakışmayan tarz bana göre, yarın bir gün sciroccoculara sövüldüğü gibi leon kullanan araçlara sövülsün istemem ama o egzoz ile sanırsam sövülür..
saygılar

SAnırım süpürge borularından bahsediyorsunuz biz onu makara amaçlı yaptık gerçek dışıdır :)

Sc içinde en güzel görüntü bizde birde lambo kapı olaydı varya

Geri
Üst Alt