Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Elektrik Kaçağı

Alarmdan mı Sorun kaynaklıdır ?

• Evet

Kullanılan: 1 50.0%
  • Hayır

Kullanılan: 1 50.0%
  • Başka Bir Yerden

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

AykanFR

Kayıtlı Üye
Seat Leonum var arkadaşlar stylance paket 2006 Model Daha Önce Leon aldım alalı tad tuz vermedi . Şöyle anlatayım Oturduğum Çevre Civarlarında Ses Sistemi Hırsızları Çok bunun için alarmcıya gittim alarmcı bu araca alarım takarsak 2 hafta sonra belirsiz bir yerden arıza vereceğini söyledi.Seat servisinde arkadaşım çalışıyor aynısını oda söyledi alarm takarsan arıza verir Taktırma hiç dedi bende 3 bin tl masraf ettiğim için illaki kafaya koydum tabi yaptırmak için Başka bi elektrikçiye götürdüğümde (Söylenene göre bayağı Ustaymışmışmış) Ben yaparım dedi Alarımı yaptırdım Sonra Birden bire elektrik kesildi aracın içindeyken meğerki akü boşaltmış Sizce Alarımın Rolü Varmı bu kaçak işinde ?

[doublepost=1516014990,1515865514][/doublepost]Sorun Çözülmüştür . Sigorta Tablosuna Su Geçmiş

Geri
Üst Alt