Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cupra Carbon Aksesuarlar !!! sizce nasillar?

benimkileri anahtarla dahi çizemezsin ona göre koruma atılıyor..

ne kadar koruma olursa olsun çizildiği zaman tabiki desensiz düz siyah olduğu için daha çok gösterir bide sonuçta klima ve teyp bölümüne dokunuyosun oralar parmak izi falan oluyo ben o yüzden siyaha karşıyım he bu arada audilerdeki gibi sadece kapı ve konsol geçiş şeritleri piano olsa olur ama genel olarak komple olunca sıkıntılı olur bence tabi...

çünkü karbon kevler boyaya nazaran daha kalın bir parçadır orjinal teybin üzerindeki düğmelerin yuvalarına kalın gelebilir sonra düğmeler çalışmaz sıkışma yapabilir bu yüzden ben dın çerçevesine uygulatmıştım kevlerde çalışılan yuva müsait olmalı ..
ayrıca sana ne dedim işçiliği bu yüzden çok dertli bu tür işlere bakmayabilir diye çünkü bana rica minnet binbir nazla yapmıştı

çünkü karbon kevler boyaya nazaran daha kalın bir parçadır orjinal teybin üzerindeki düğmelerin yuvalarına kalın gelebilir sonra düğmeler çalışmaz sıkışma yapabilir bu yüzden ben dın çerçevesine uygulatmıştım kevlerde çalışılan yuva müsait olmalı ..
ayrıca sana ne dedim işçiliği bu yüzden çok dertli bu tür işlere bakmayabilir diye çünkü bana rica minnet binbir nazla yapmıştı

zaten serkan dıye bırıne yönlendirdi korhanda..

Cupra içi zaten siyah, iyice boğacak araba ama çokda yakışıklı boğuyor:) piyano black boya bu kadar sağlamsa düşünülebilir tabiki.

Spor araçlara en çok yakışan bence carbon.

hakan piano yapacaksan dikiz aynasının oraya kırmızı bir ışık koyuyorlar vitesin oraya vuruyor ışığı. çok tatlı olur piano gecede parlar hafif. onuda yaptır bence. zafer abinin arabada varmıydı tam hatırlamıyorum

Geri
Üst Alt