Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon Cupra Body Kit için Aero Parçalar

dayanıklı mı peki acaba..
yoksa 3. gün can sıkmaya mı başlayacak.. :S

merak ettim dou bu dediğin yer istanbulgaraj mi

web sitelerine girip forumlarina girin..yaptiklari araçlarda tek tip difüzör var..
buna benziyor aslinda ama yine de orj tampon kesilecek,fiber dolgu yapilacak edilecek...pek girmezdim açikçasi o işe..
ama yaptiklari işler güzel duruyor adamların.fiberi abs plastik parça gibi duruyor...boyacilari iyi belli ki.

Tolki bana bi kanat bulsana güzel fiyata..
engin web bilgin ve tecrübenle.. :)

sana öyle bi kanat bulucam ki uçup gidiceksin bi daha da geri dönmiceksin =)

nerden buliyim olm.. TR'de bildiğm 2 tane spoiler (şuna niye kanat denir onu anlamiorm..) var.
biri benim taktirip söktürdüğüm..
dieri de klasik leon spoileri..

spoyler kanadın üzerindeki hareketli ya da esneyen parçalardır da ondan bebişim..
bulamican yani anlaşıldı..

web sitelerine girip forumlarina girin..yaptiklari araçlarda tek tip difüzör var..
buna benziyor aslinda ama yine de orj tampon kesilecek,fiber dolgu yapilacak edilecek...pek girmezdim açikçasi o işe..
ama yaptiklari işler güzel duruyor adamların.fiberi abs plastik parça gibi duruyor...boyacilari iyi belli ki.

Volkancım okuldan bir çocuk yaptırdı çok memnun istediğin tarzda her isteğine cevap verebilecek şekilde işlerini yapabilceklerine inanıyorum...

Geri
Üst Alt