Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon cr style dsg

Brhnhekim

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba opel astra 2005 cam tavan otomatik ful +ful olan araç sahibiyim aracımı satıyorum model yükseltcem astra j 1.4 T otomatik ile leon 1.6 Tdi dsg cr style arasında kaldım.... leon daha sıcak geliyor ama şöyle bir sorum olacak iki tane leonda takılı kaldım ikiside aynı cr style birisi 2011 model birisi 2012 model 11 olan daha güncel gibi geldi far yıkama yol bilgisayarı geniş ekranlı felan 12 olan stop lambaları daha güncel hangisi ful anlamadım hangisi makyajlı?
Birazda araç hakkında bilg verirseniz sevinirim leon alırsak inşaallah sık sık görüşürüz

Arkadaşlar merhaba opel astra 2005 cam tavan otomatik ful +ful olan araç sahibiyim aracımı satıyorum model yükseltcem astra j 1.4 T otomatik ile leon 1.6 Tdi dsg cr style arasında kaldım.... leon daha sıcak geliyor ama şöyle bir sorum olacak iki tane leonda takılı kaldım ikiside aynı cr style birisi 2011 model birisi 2012 model 11 olan daha güncel gibi geldi far yıkama yol bilgisayarı geniş ekranlı felan 12 olan stop lambaları daha güncel hangisi ful anlamadım hangisi makyajlı?
Birazda araç hakkında bilg verirseniz sevinirim leon alırsak inşaallah sık sık görüşürüz
Kurallar gereği sizi tanıyalım...

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Adım Burhan
Ankarada ikametgah etmekteyim
Nasıl bi tanıtma olacak pek anlamadım
Soru sordum ama doğru yerdemi sordum anlayamadım form çözmeye çalışıyorum k.bakmayın bi yanlışım olursa ‍♂️

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Hakkinizda hayırlısı olsun, aracı geçin bence dsg şanzıman sorunu var mı yok mu ona bir bakın. O büyük bir soru işareti çünkü

İsmail bey teşekkür ederim evet önemli olan şanzıman ama ben paketler arasında kaldım video sayfalarında izlediğim kadarı ile copa plus ful olanı sanırsam ama bulduğum araç cr style led stop var ama yol bilgisayarı küçük kafam karıştı açıkcası

Geri
Üst Alt