Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

leon copa+leon fr fıyat dususu

atay78

Kayıtlı Üye
arkadaslar seatın sıtesınde seat copa plus paket 5050tl yerıne 1.500 tl yazıyor ayrıca leon frlerde 43900 e dusmus bılgınıze

not: sızce bu dususlerın nedenı nedır ve sızce daha dusermı ozellıkle leon fr dususte leon almayı coktandır dusunuyorum ve daha dusup dusmuycegını kestremıyorum

daha düşermi bilmiyorum ama copa plus iyibir paket şuan alcak olsam direk seçeceğimdi, dizel olanını alın eğer alırsanız 1.2 benzin bile alsan benim gibi 2 misli yakıt masrafın artar aklında olsun.

fiyatların düşüşü beklenilen bir durumdu yeni kasası çıkacak bir araç için fiyat düşüşleri normal bence....

Belirttiğiniz fiyata başka bir markanın bu kalitede aracını bulmanız mümkündeğil, Esli bir Fr kullanıcısı olarak sonuna kadar bu paraları hakkeder diyorum.

Geri
Üst Alt