Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon alıyorum, öneriler? Bu Leon nasıl?

emirhancakir

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Merhaba.
75.000 TL bütçe planladım. 48 ay vade ile ödeyeceğim. 1.4 TSI FR alacağım. Önerilerinizi bekliyorum. Döşeme, ses, motor sorunları olan modeller hangileridir, şu modelle şu model arasında şu farklar var vs.. yorumlarınızı bekliyorum.
İlanlar da görmüş olabileceğiniz başka araçların da önerisini istiyorum.

Seat Leon 1.4 TSI FR 2014 Model 74.000 TL Galeriden satılık ikinci el Kırmızı renk - 346618789

Bu araç çok hoşuma gitti ama bu model de motor ya da döşeme sesi yalıtım sesi sorunu var mı?

araçta air süspansiyon var muayeneden geçmiyor söktürüp tekrardan taktırman gerekiyor, rot ayarı tutmuyor, çalışırken çok ses yapıyor kardeşim golf 5'ine taktırdı beni rahatsız etti. görsel olarak çok güzel ama kaputun altında ne yatıyor? iyi bir ekspertize sokmanı tavsiye ederim. ben orijinal araçları sevdiğim için daha sade bir şey bakmanı öneririm. karar senin :)

Arkadaşlar açıklama kısmına bakmamıştım hiç. Araç iç ve dış full dolu FR geldiği için gözüme çok dikkatimi çekmişti. Değerli yorumlarınız için teşekkürler. 140hp orjinali olan motoru 180hp ye çıkartmışlar. Öldürmüşlerdir büyük ihtimalle turbo ve motoru. Air güzel bir şey bence de hoş duruyor araca ailecek bindiğinde kaldırabiliyorsun ama dediğiniz gibi muayenesi sıkıntı. O yüzden ben de hiç buluşmak istemedim şu an. Var mı sizlerin önerebilceği güzel, dolu bir araç? FR marşpiyeller, ön fr tampon, aero tampon, 18 jant, alcantra döşeme kırmızı dikiş vs.. led zaten fr olmazsa olmaz.

Arkadaşlar Merhaba.
75.000 TL bütçe planladım. 48 ay vade ile ödeyeceğim. 1.4 TSI FR alacağım. Önerilerinizi bekliyorum. Döşeme, ses, motor sorunları olan modeller hangileridir, şu modelle şu model arasında şu farklar var vs.. yorumlarınızı bekliyorum.

Seat Leon 1.4 TSI FR 2014 Model 74.000 TL Galeriden satılık ikinci el Kırmızı renk - 346618789

Bu araç çok hoşuma gitti ama bu model de motor ya da döşeme sesi yalıtım sesi sorunu var mı?

Bu kadar oynanmış bir araç alma. Özellikle Air süspansiyon ve Warex egzoz muayeneden geçmiyor arkadaşların da dediği gibi. Mümkün mertebe eğer otomatik alacaksan 2013-2014 sonrasına bakmanı tavsiye ederim. Yazılımlı araç alınır bence. Ama nasıl alınır. Soft yazılım vardır. Alınır. Bilinçsiz olarak Stage 2-3 gibi motoru zorlayacak yazılımlara maruz kalmış araçları alırken düşünmek gerekir.

Arkadaşlar Merhaba.

Ben de yazılımlı araç almazdım..Stock araç tercihim..Hani ön lip, difüzör vs tmm ama yazilim vs. Asla..karar senin tabi..

Bu kadar oynanmış bir araç alma. Özellikle Air süspansiyon ve Warex egzoz muayeneden geçmiyor arkadaşların da dediği gibi. Mümkün mertebe eğer otomatik alacaksan 2013-2014 sonlarına bakmanı tavsiye ederim. Yazılımlı araç alınır bence. Ama nasıl alınır. Soft yazılım vardır. Alınır. Bilinçsiz olarak Stage 2-3 gibi motoru zorlayacak yazılımlara maruz kalmış araçları alırken düşünmek gerekir.
Otomatik olmasını istemiyorum. DSG den korktum bayağı bir. 12 ila 16 bin tl arası masrafı oluyormuş eğer arızalanırsa. Benden önce ki adamın nasıl kullandığını hiç bilemem. O yüzden manuel istiyorum. Yoksa tartışmasız otomatik vitesin keyfini, konforunu istanbul da hiç bir şey veremez.
[doublepost=1490616057,1490615906][/doublepost]
Ben de yazılımlı araç almazdım..Stock araç tercihim..Hani ön lip, difüzör vs tmm ama yazilim vs. Asla..karar senin tabi..

Dediğim gibi, açıklama kısmını hiç okumamıştım. O şekilde bir yazılım olduğunu bilseydim zaten bu aracı hiç sormazdım. Önerebilceğiniz 2014 ve üzeri başka Leon var mı arkadaşlar? :rolleyes:

Otomatik olmasını istemiyorum. DSG den korktum bayağı bir. 12 ila 16 bin tl arası masrafı oluyormuş eğer arızalanırsa. Benden önce ki adamın nasıl kullandığını hiç bilemem. O yüzden manuel istiyorum. Yoksa tartışmasız otomatik vitesin keyfini, konforunu istanbul da hiç bir şey veremez.

DSG alırken ben de korktum. Çünkü internette araştırdığımda en küçük yalnışta patlayacak bir şanzıman gibi bahsediyorlardı. Ama kullanınca öyle olmadığını anlıyorsunuz. Ama bir önceki sahibinin nasıl kullandığı hakkında endişe etmenize kesinlikle katılıorum. Bayır aşağı boşa alan var. 2 saatlik yol boyunca D konumunda dur kalk yapan var. dik yokuşta el freni çekmeden şanzımana yük bindiren var. Ancak araç fiyatları arttıkça araç sahipleri daha bilinçli kullanıyor araçlarını

Yazılımlı araba alınır şahsi görüşüm bu..
Ama yukarda arkadaşımda demiş soft yazılımlı.
Air olması pek dert değil muayanede söktürür takarım diyorsanız. Ama ben air işine en başından sıcak bakmayan biriyim şaseyi deldiren var vs vs..
Dsg konusunda ise aracına bu kadar tutkulu olan birinin aracını alıyorsam dsg olmasından korkmam..
Bizler de arabamıza bakıyoruz gurupta da bir sürü yazılımlı araç var..

Ama şöyle de bir durum var. Araca yazılım yüklenirken DSG' nin kaldırabileceği limitler dahilinde yazılım yükleniyor. Yani yazılım aşırı olmadığı sürece motora zarar vermiyor. Tabii abartmadıkça. Manuel bir araçta 140 tan 180 e çıkarılan beygirin araca zarar vereceğini düşünmüyorum. Sürekli sıkıştırıp turboyu yormadığınız sürece tabi.

Geri
Üst Alt