Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 8" MIB H30 İÇİN EN GÜNCEL YAZILIM

serdars

Kayıtlı Üye
Merhaba Arkadaşlar,

2017 Mode Seatl Leon Stlye aracımda 8" MIB2 ekran var donanım versiyonu H30. Bu ekran için en güncel yazılım versiyonu nedir ? Nereden temin edebilirim? Yardımlarınız için teşekkürler.

Merhaba Arkadaşlar,

2017 Mode Seatl Leon Stlye aracımda 8" MIB2 ekran var donanım versiyonu H30. Bu ekran için en güncel yazılım versiyonu nedir ? Nereden temin edebilirim? Yardımlarınız için teşekkürler.

Bu paylaştığım linkten alabilirsiniz yükleme yapılacak kart mutlaka ntfs formatını desteklemeli yoksa güncelleme yapılmıyor bilgin olsun

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Merhaba Arkadaşlar,

kurallar gereği de seni tanıyalım lütfen...

Evet yazılımdan bahsettim aslında navigasyon yok bildiğim kadarıyla apple car play ile kullanabiliyorum ancak navigasyon.

Navigasyonlu model gibi geldi bana o yüzden linki verdim normal yazılım için servisi arayıp sormanız gerekiyor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Geri
Üst Alt