Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 6000k vs 8000k FOTO

dönüşe duyarlı olduğu için sislere beyaz ampul takmak en mantıklısı, hem sisler yandığında her taraf beyaz güzel olmaz, sisler biraz sarımsı dursun, bu arada park ampullerin marka modeli ne çok parlak duruyo

Dönüşe duyarlılığını iptal ettir bence.. Ben serviste ettirdim 15 dk da hallettiler.. xenonda bi prolblem çıkarmaz o zaman, diğerlerine ne taktıysan aynı markayı tak bi sıkıntı olmaz.. Ayrıca ne marka taktın ve markası ne öğrenebilirmiyiz? 2010 larda da sıkıntı olduğu söyleniyordu kimse garanti veremiyordu, sadece philips verdi oda tuzlu tabi, o yüzden sislere takmadım xenon beyaz ampul taktım, o yüzden sordum.. Philips takarsan bi sıkıntı çıkarmaz, ama dönüşe duyarlılığı iptal ettir, xenon takmasanda iptal ettir bence hoş görünmüyor, bilmeyen patlak zannediyor..

Benim sislerde 8000k xenon war. bazen sislerden biri sönüyo ampul arıza lambası yakıyo, kapatıp açınca düzeliyo farları ama biraz sonra tekrar sönüyo. Arabayı stop edip tekrar çalıştırınca düzeliyo dahada yapmıyo. Dediğim gibi arada yapıyo herzaman değil.

dönüşe duyarlı olmasını ben seviyorum, sinyal verince yada geri vitese takınca sisler de açılıyor çok keyifli. Geçen fabrika içine girince eleman koştu geldi abi sislerden biri yanmıyor patlamış dedi, dedim geç önce direksiyonu kırdım sağa sola yüzündeki o şaşkın ifade beni mutlu etti buda yeterli :D:D

Geri
Üst Alt