Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2013 biraz daha şekillenmeye başladı

Kesinlikle ve kesinlikle şimdiki kasa demek istiyorum. Şimdiki kasanın kendine özgü bir farklı duruşu var ama 2013 için düşünülen tasarım bence sıradan ve basit olmuş neyse çıktığı zaman görücez :)

en son resimler arkadaşlar arka kapı ya dikkat

News - Quattroruote

Leonun çok fazla tercih edilmesinin en büyük nedenlerinden birinin (benimde tercih sebebim) tek kapılı spor araba görünümlü 4 kapılı aile arabası olması.
Bildiğim kadarıyla bu şekilde Alfa ve Seat'ta var. Eğer arka kapıyı görünür şekilde yaparlarsa diğer araçlardan farkı kalmaz. Ne bilim belkide bu şekilde olmasına da alışırız.
Çıkınca görecez bakalım.

Eski kasa daha iyi bencede. resimlerde fazla birşey anlaşılmıyor ama yinede şimdiki kasa diyorum..

Beyler, beyler...ve bayanlar :) Nedir bu ön yargı yahu? Bir çıksın araç da görelim hele bir... Bunu 2004' teki Passat değişimine çevirmeyelim, 8 yıl önce de aynı muhabbet dönmüştü ülkede. 2003 passat en kralıdır diye. Ha seven sever ama bi dünya üst kasa passat satıldı ülkede, geçen yıl yenisi için de aynısı yapıldı.

Hatırlayın, 2006' da yeni kasa leon çıktığında eski kasa sahipleri o kasayı içten içe beğense de "malzeme kalitesi bizimkinden düşük" muhabbetiyle biraz vakit geçirip ardından teker teker yeni kasa leon'a geçmişlerdi. Yalan mı?

Seat, Leon' u bozmaya 2010 yılında makyajlıyı çıkararak karar verdi zaten, adamlar esp' yi standarttan opsiyonele çektiler. Bu aynı passat'ın çelik jantsız satılması gibi bir durum...

Size bir resim paylaşayım;

Yeni Toledo

siz böyle bir aracın herhangi bir ülkede olduğunu duydunuz mu? Fotoğraf photoshopa da benzemiyor dikkat ederseniz. Ayrıca benim fikrim, bu araç leon' dan çok ibiza'ya benziyor.

İbiza

İbiza2

bunu bize Leon diye yutturmaya çalışıyor olabilirler...

Aynalara ve Yekta abinin paylaştığı fotolarda aracın önüne ve jantlara dikkat...

NOT: Lütfen mesajımdan alınmayın, kesinlikle kimseyi tenkit etmek gibi bir amacım yok, sadece durumu hatırlatmak ve benim dikkatimi çeken noktaları belirtmek istedim, hepinize iyi günler ailem...

yekta abinin verdiği linkteki diğer fotolara bakınca sanki ön jantların ölçüsü arkaya göre daha mı ufak bana mı öyle geliyor

Geri
Üst Alt