Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Leon 2011 model yinemi makyajlandı ???

şu eski arabalarda kapı kilidinin bulunduğu yerde yanıp sönen kırmızı ışıktanmı bahseyorsunuz?eğer oysa bizim 2006 reference da da vardı o ışık ve bildiğim kadarıyla alarm yoktu reference larda...Kanımca her leon da olduğuna göre immobilizer ışığı olabilir o!...tabi o ışıktan bahsediyorsanız....

Immobilizer'ın neden ışığı olsun ki?
Kapıdaki kırmızı ışık yanıp söndüğü zaman alarm devrede demektir. Eğer yanıp sönmüyorsa, alarm devre dışı demektir.

patron yaa, bizim arabalarda alarm var mı? şu kapıdaki ışık aracı kitleyice yanıp sönüyor ama ben alarm yok diye biliyorum. nedir o ışığın espirisi biliyor musun?

Alarm devrede ışığı o Faruk Abi. Kapıdan anahtarla kitlediğin zaman ışık yanıp sönmez ya da kumanda dan farklı bi kitleme şekli vardır alarmı devre dışı bırakman için. Onu yaptığın zaman ışık yanıp sönmez.

rcd510 uyarmı acaba bu araca ankarada seat atada uymicağı söylendi ama nekdr doğru bilemiyorum... eğer uyarsa çok çok güzel olur leon alma konusundaki tereddütlerim biraz daha azalır :confused:

şuan ki hali ile kendi teybini çıkartırsan olmaz yeni çerçeve alırsan sorunsuz takıp kullanabilirsin.

2011 leon da teyp rcd 310 olmuş.Seat.ın sitesinde görünen teyp ise daha farklı. daha önce sadece cupra da görülen teyp şuan normal style leon da da görünüyor. Ancak 2011 de rcd310 olmuş yeni gelen style da gördüm.
Acaba Cupra nın teybide aynı rcd 310 mu olacak yoksa netteki resimdeki farklı olan teyptenmi?

Style ile cupra aynı olmamalı kanımca?

Muhtemelen cupradada rcd310 teyp olur genel olarak yapıyorlar..

2010 modellerinde opsiyon olarak SEAT Medya Sistemi + Bluetooth + Dot Matrix Bilgi Ekranı + 2 Hoparlör alınabiliyor 2.103 TL ye. Ama 2011 opsiyonlarında nedense bu yer almıyor... :S Bu yüzden seatın sitesini incelediğim kadarıyla 2011 modelde sipariş veremiyorsun ama yinede konuşmak gerek bayilerle getirtebilirler. Ama ben yerinde olsam 2 ay bekleme süresi oluyor bunun bu süreyi hem beklemem hemde gider RNS 510 alırdım dışarıdan 2.000 TL ye sıfır onu takardım.

Bu arada daha fazla forumda yardımlaşmak adına sizleri üyelerimiz kısmında tanıyabilirmiyiz. :)

2010 modellerinde opsiyon olarak SEAT Medya Sistemi + Bluetooth + Dot Matrix Bilgi Ekranı + 2 Hoparlör alınabiliyor 2.103 TL ye. Ama 2011 opsiyonlarında nedense bu yer almıyor... :S Bu yüzden seatın sitesini incelediğim kadarıyla 2011 modelde sipariş veremiyorsun ama yinede konuşmak gerek bayilerle getirtebilirler. Ama ben yerinde olsam 2 ay bekleme süresi oluyor bunun bu süreyi hem beklemem hemde gider RNS 510 alırdım dışarıdan 2.000 TL ye sıfır onu takardım.

Bu arada daha fazla forumda yardımlaşmak adına sizleri üyelerimiz kısmında tanıyabilirmiyiz. :)

2011 de bluetooth ,dot matrix ve +2 hoparlör zaten standart oldu.(cupra için)

2010 da opsiyonlarda teknoloji plus paketinin içinde optik park sistemi vardı, ve rns310 teybide bu paketle gelmiş oluyordu.2011 de ise teknoloji plus paketinde standart cuprada olmayan sadece ön park sensörü var. bayi belirtilen opsiyonlar dışına çıkamıyorum diyor.yani standartında rcd310 gelicek.zaten opsiyonda olsa bile nerden baksak 2.5-3000 fark eder. ben dışardan rns310 veya rcd510 almayı düşünüyorum daha sonra yetkili serviste taktırabilirim sanırım. bu teyplerin fiyatları ise çok değişken mesela rcd510 gittigidiyor gibi sitelerde 500-600-800 tl iken araçlarından söken kişiler veya bazı siteler 1500 tl civarı fiyat istiyor.

zaten rcd310 un ses çıkış ve kalite gibi özellikleri diğerleri ile aynı tek fark biraz işlevsellik ve görüntü.ilk amacım ses kalitesi oldugundan rcd veya rns i sonradan taktırmam daha mantıklı gibi, zaten şuan maddi olarak limitteyim :)

foto :
31082010002.jpg

rcd510 500-800 TL fiyat aralığında olsa idi piyasada ne kadar varsa hepsini alırıdm :eek: fiyatı servislerde harici 3.000 € civarlarında diye söyleniyor. Ama dışarıda 2.000-2.500 TL arasında.. Yada benim gibi yan sanayi orjinal benzeri navigasyon sistemleride taktırabilirsiniz yaklaşık 1.500 TL gibi... Garajımda mevcut fotoları..

Geri
Üst Alt